Akbank Online İnternet Platformu Üzerinden Artık Daha Kolay Onay Vereceğini Açıkladı, 50.000 TL Hesaba Yatacak

Akbank Online İnternet Platformu Üzerinden Artık Daha Kolay Onay Vereceğini Açıkladı, 50.000 TL Hesaba Yatacak. Son Dakika yapılan açıklama ile birlikte, Akbank hemen onay verecek. İşte detaylar...

Ekonomi 04.07.2021 - 23:02 04.07.2021 - 23:03 Vural Pars

Akbank online kredi son zamanlarda oldukça yoğun bir şekilde başvuru yapılan kredi türüdür. Banka üzerinden işlem yapacak kişiler, bankaların şartlarına uygun olması durumunda bu kredileri hemen artık Akbank Direkt üzerinden alacaklar. Bankalar şartlara göre bu kredileri hemen verecek. İhtiyaç finansmanı olarak kullandırılacak ve online verilecek krediler ile ilgili banka son açıklamasında, Akbank Direktten artık başvuru yapacak kişilerin, müşteri olmasa da onay alacaklarını söyledi. 

Akbank direkt, Akbank müşterilerine verilen bir uygulamadır. Bu uygulama ile bankada yapacağınız tüm işlemleri anında yapabilirsiniz. Cep telefonu veya Tabletinize indirdiğinizde kullanabileceğiniz bu uygulamaya giriş yapmak istiyorsanız internet bankacılığı şifresi oluşturmanız gerekmektedir. Bu uygulama son zamanlarda oldukça popüler olduğu için artık banka kredi başvurusu içinde bu uygulama üzerinden hizmet vermektedir. Eğer sizde ihtiyaç kredisi için başvuru yapacaksanız, Akbank direkt uygulamasına giriş yaparak kredi başvurusu yapabilir ve onaylanan kredinizi kullanabilirsiniz. Üstelik banka 50.000 TL’ye kadar 36 ay vadeli bir kredi imkanı vermektedir. Şimdi sizlere bu bankanın kredi başvurusu şartları ve aşamaları hakkında bilgiler vermek istiyoruz.

Akbank Direkt Kredi Kullanmak İçin Şartlar Nedir?

Kredi kullanmak istiyorsanız öncelikle banka kredi skorunuzun iyi olması gerekiyor. Başvuru yapacağınız zaman banka internet bankacılığına giriş yaparsanız, buradan kredi skorunuzu öğrenebilirsiniz. Eğer kredi skorunuz 1400 ve üzerindeyse Akbank Direkt uygulaması üzerinden 50.000 TL’ye kadar kredi kullanabileceksiniz. Kredi notu düşük olan veya daha önce bir banka çalışması olmayıp kredi skoru sıfır olan müşteriler online olarak bu bankadan kredi alamazlar. Ayrıca bir bankadan kullandığınız kredi veya kredi kartı varsa bu ürünlerin kullanımlarını da düzenli yapmanız gerekiyor. Eğer ödemelerde gecikmeler varsa bu ödemeleri yapın ve daha sonra kredi başvurusu yapınız.

akbank-online-kredi

Akbank Direkt Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kredi başvurusu yapmak için bu bankada bir hesabınızın olması gerekmektedir. Eğer bir hesabınız varsa ve internet bankacılığını kullanmıyorsanız hemen bir şifre alabilirsiniz. Banka şubesi veya internet sitesinden destek alabilir, Akbank müşteri hizmetlerini arayarak şifrenizi oluşturabilirsiniz. Şifre işlemleri sonrasında uygulama üzerinden giriş yaparak, ihtiyaç kredisi için başvuru bırakabilirsiniz. Banka uygulamasına girdiğinizde Direkt Kredi menüsüne gelerek istediğiniz kredi tutarını yazıp, vadeyi de seçerseniz hemen başvurunuzu yapacaksınız. Başvur seçeneğine tıkladıktan sonra kısa bir süre bekleyecekseniz ve kredi sonucunu hemen göreceksiniz. Eğer kredi başvurunuz onay alırsa banka hemen bu parayı belirli aşamaları yaptığınız taktirde hesabınıza atacak ve hesap üzerinden paranızı istediğiniz zaman çekebileceksiniz. Akbank Direkt üzerinden 50.000 TL’ye kadar 36 ay vadeli olarak kredi imkanı sunulmaktadır. Aldığınız bu kredilerde dilerseniz 3 ay erteleme imkanından da faydalanabileceksiniz. Banka konut kredisi veya taşıt kredisi başvurusu yapacaksanız en yakın Akbank şubesine giderek kredi başvurusunu evraklarınız ile yapmanız gerekmektedir. Online olarak sadece 50 bin liraya kadar banka ihtiyaç kredisi vermektedir.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@