Akbank Özür Diledi. 50.000 TL’ye Kadar Herkese Kredi Vereceğini Duyurdu

Akbank Özür Diledi. 50.000 TL’ye Kadar Kredi Vereceğini Duyurdu. Mağdur Olan Herkese Kredi Verilecek. Akbank kredisi nedir? Akbank 50.000 TL verecek. İşte detaylar...

Ekonomi 21.07.2021 - 09:40 21.07.2021 - 09:40 Vural Pars

Son Dakika kampanyası olarak Akbank Özür Diledi. 50.000 TL’ye Kadar Kredi Vereceğini Duyurdu. Mağdur Olan Herkese Kredi Verilecek. Son günlerde yaşanan Akbank krizi sonrasında 50.000 TL'ye kadar kendi müşterilerine hemen onaylı kredi vereceği açıklandı. Akbank direkt, Akbank müşterilerine verilen bir uygulamadır. Bu uygulama ile bankada yapacağınız tüm işlemleri anında yapabilirsiniz. Cep telefonu veya Tabletinize indirdiğinizde kullanabileceğiniz bu uygulamaya giriş yapmak istiyorsanız internet bankacılığı şifresi oluşturmanız gerekmektedir. Bu uygulama son zamanlarda oldukça popüler olduğu için artık banka kredi başvurusu içinde bu uygulama üzerinden hizmet vermektedir. Eğer sizde ihtiyaç kredisi için başvuru yapacaksanız, Akbank direkt uygulamasına giriş yaparak kredi başvurusu yapabilir ve onaylanan kredinizi kullanabilirsiniz. Üstelik banka 50.000 TL’ye kadar 36 ay vadeli bir kredi imkanı vermektedir.

Akbank Direkt Kredi Kullanmak İçin Şartlar Nedir?

Kredi kullanmak istiyorsanız öncelikle banka kredi skorunuzun iyi olması gerekiyor. Başvuru yapacağınız zaman banka internet bankacılığına giriş yaparsanız, buradan kredi skorunuzu öğrenebilirsiniz. Eğer kredi skorunuz 1200 ve üzerindeyse Akbank Direkt uygulaması üzerinden 50.000 TL’ye kadar kredi kullanabileceksiniz. Kredi notu düşük olan veya daha önce bir banka çalışması olmayıp kredi skoru sıfır olan müşteriler online olarak bu bankadan kredi alamazlar. Ayrıca bir bankadan kullandığınız kredi veya kredi kartı varsa bu ürünlerin kullanımlarını da düzenli yapmanız gerekiyor. Eğer ödemelerde gecikmeler varsa bu ödemeleri yapın ve daha sonra kredi başvurusu yapınız.

akbank-ozur

Akbank Direkt Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kredi başvurusu yapmak için bu bankada bir hesabınızın olması gerekmektedir. Eğer bir hesabınız varsa ve internet bankacılığını kullanmıyorsanız hemen bir şifre alabilirsiniz. Banka şubesi veya internet sitesinden destek alabilir, Akbank müşteri hizmetlerini arayarak şifrenizi oluşturabilirsiniz. Şifre işlemleri sonrasında uygulama üzerinden giriş yaparak, ihtiyaç kredisi için başvuru bırakabilirsiniz. Banka uygulamasına girdiğinizde Direkt Kredi menüsüne gelerek istediğiniz kredi tutarını yazıp, vadeyi de seçerseniz hemen başvurunuzu yapacaksınız. Başvur seçeneğine tıkladıktan sonra kısa bir süre bekleyecekseniz ve kredi sonucunu hemen göreceksiniz. Eğer kredi başvurunuz onay alırsa banka hemen bu parayı belirli aşamaları yaptığınız taktirde hesabınıza atacak ve hesap üzerinden paranızı istediğiniz zaman çekebileceksiniz. Akbank Direkt üzerinden 50.000 TL’ye kadar 36 ay vadeli olarak kredi imkanı sunulmaktadır. Aldığınız bu kredilerde dilerseniz 3 ay erteleme imkanından da faydalanabileceksiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@