Türkiye'nin en köklü bankalarından biri olan Akbank geçtiğimiz günlerde sistemlerinde yaşanan sıkıntı nedeniyle bankacılık tarihine geçti ve 43 saat erişim sağlanamayan ilk banka oldu. Akbank'ın sistem kesintisi nedeniyle binlerce müşteri mağdur olurken sosyal medyada tepkiler çığ gibi büyüdü. Bunun üzerine Akbank sistemleri düzeldikten sonra bir açıklama yaparak vatandaşlara özür kredisi vereceğini duyurdu. Akbank özür kredisi faiz oranları da belli oldu. Peki Akbank özür kredisi faiz oranları yüzde kaç? Akbank özür kredisi başvuru şartları ve detaylar haberimizde…

Akbank özür kredisi faiz oranları belli oldu. Mağdur olanlar çok düşük faizle 30.000 - 100.000 arasında anında kredi alacak! Sistemleri düzelen Akbank'tan özür kredisi başvurusunu her müşteri yapabilir. Özellikle yaşanan kesim sırasında ATM, POS cihazı, mobil bankacılık ve internet bankacılığı işlemlerini yapamayan müşterilerinden özür dileyen Akbank 100.000 TL'ye kadar anında kredi imkanı sağlıyor. Akbank özel kredi fırsatları sadece halihazırda müşteriler için değil aynı zamanda yeni Akbank’lı olacak müşteriler için de geçerli olacak. Akbank özür kredisi faiz oranları ve başvuru koşulları haberimizde…

akbank-ozur-kredisi-faiz-oranlari-belli-oldu-magdur-olanlar-cok-dusuk-faizle-30000-100000-1

Akbank özür kredisi faiz oranları açıklandı

Akbank sistemlerinin düzelmesi sonrasında mağduriyet yaşayan vatandaşlar için yeni bir kredi paketi hazırladı. Akbank özür kredisi adı ile yayınlanan yeni Kredi paketinde faiz oranları da oldukça düşük tutuldu. Vatandaşlar 36 aya kadar vade seçenekleriyle uygun faiz oranlarından hemen faydalanarak Akbank kredi çekebilecek.

Kredi başvuru şartları neler?

Akbank müşterisi olan binlerce vatandaşın yaşadığı mağduriyet özür kredisi ile gideriliyor. Bankalar tarafından belirlenen kriterleri sağlayan vatandaşlar anında Akbank mobil aracılığı ya da Akbank Direkt aracılığı ile başvuru yapabiliyor. Akbank’ın şu anda kredi için kefil ve şart aramadı biliniyor. Özellikle yaşanan kesinti sırasında ortaya çıkan mağduriyetleri gidermek vatandaşların Bayram öncesinde nakit ihtiyaçlarını karşılamak isteyen banka, diğer bankalara göre koşulları biraz kolaylaştırmış durumda. Akbank'tan 30.000 TL ve 100 bin TL arasında kefilsiz kredi çekmek şu an için mümkün.

akbank-ozur-kredisi-faiz-oranlari-belli-oldu-magdur-olanlar-cok-dusuk-faizle-30000-100000-2

Akbank kredi başvurusu nasıl yapılır?

Akbank kredi başvurusu yapmak isteyen vatandaşlar Akbank mobil aracılığı ya da internet şubesi aracılığı ile başvuru işlemlerini anında tamamlayabiliyor. Aynı zamanda Akbank SMS kredi başvurusu da açıldı. Vatandaşların internet şubelerine girerek hemen formu doldurmaları ve başvuru işlemini onaylamaları gerekiyor. Yaptığınız kredi başvurusu sonucu dakikalar içerisinde cep telefonunuza kısa mesaj olarak gönderiliyor. Akbank özür kredisi başlığı ile yayınlanan yeni Kredi paketi ne başvurmanız durumunda kredinizin onaylanması çok daha kolay oluyor. Bu paket aracılığı ile vatandaşlar 100 bin TL'ye kadar 36 ay vadeli düşük faiz oranlı kredi fırsatından yararlanmak imkanı elde ediyor.