Akbank özür kredisi kampanyasına yenisini ekledi! ATM’den 7/24 anında 30.000 TL hızlı kredi veriyor!

Akbank özür kredisi kampanyasına yenisini ekledi! ATM’den 7/24 anında 30.000 TL hızlı kredi veriyor! Akbank hızlı kredi başvuru şartları ve detaylar haberimizde…

Ekonomi 05.08.2021 - 20:01 05.08.2021 - 20:01 Volkan Arık

Akbank özür kredisi kampanyasına yenisini ekledi! ATM’den 7/24 anında 30.000 TL hızlı kredi veriyor! Akbank sistemlerinde geçtiğimiz haftalarda yaşanan sorun milyonlarca müşterinin mağdur olmasına yol açmıştır. Müşterilerine karşı mahcup hisseden Akbank o günden bu yana özür kredisi kampanyalarına devam ediyor. Temmuz ayında çok düşük faizli kredi kampanyası başlatan ve Akbank özür kredisi başlığı ile yayınlayan banka Ağustos ayında da kampanyalarına bir yenisini daha ekledi. Akbank'a yeni kampanyası ile birlikte acil nakit ihtiyacı olan vatandaşlar 30.000 TL hızlı kredi çekme imkânına sahip olacak. Üstelik de hemen ATM üzerinden krediden faydalanmak mümkün. Akbank hızlı kredi sistemi sayesinde düşük faizli uygun geri ödeme koşulları ile ihtiyaç kredisi alabilirsiniz.

Akbank, hızlı kredi sistemi sayesinde acil nakit ihtiyacı olan müşterilerini bankaya kadar yormuyor. Temmuz ayında sistemlerinde büyük bir aksaklık yaşanan banka Daha sonrasında müşterileri için yeni bir duyuru yayınlanmış ve Akbank özür kredisi kampanyalarının başladığını duyurmuştu. Türkiye genelinde bulunan bütün müşterilerine düşük faizli ve uygun geri ödeme koşulları ile kredi sağlayan Akbank, acil nakit ihtiyaçlarınız için şubeye gitmeye bile gerek duymadan hemen ATM üzerinden kredi veriyor. Akbank hızlı kredi sistemi sayesinde 30 bin TL'ye kadar olan ihtiyaç kredisi başvurularınızı Online olarak yapabilir ardından da Banka ATM'si üzerinden hemen nakit çekebilirsiniz. Peki Akbank hızlı kredi başvurusu nasıl yapılır? Akbank hızlı kredi faiz oranları ne?

akbank-ozur-kredisi-kampanyasina-yenisini-ekledi-atmden-724-aninda-30000-tl-hizli-kredi-veriyor

ACİL NAKİT İHTİYAÇLARINIZDA AKBANK YANINIZDA

Akbank geçtiğimiz haftalarda dijital bankacılık alanında büyük bir mağduriyete yol açmıştı. Akbank sistemlerinde yaşanan arıza nedeniyle hem online bankacılık hem de ATM bankacılığı işlemleri aksamıştı. Yaklaşık 48 saat boyunca devam eden bu sorunun sonrasında Akbank özür kredisi kampanyaları başladı. Akbank'ın Online iletişim kanalları üzerinden şubeye gitmeye gerek duymadan ağustos ayı kredi kampanyalarına başvuru yapmak mümkün. Hızlı Kredi paketi ile 7/24 kredi vermeye devam eden banka düşük faiz oranları ile de dikkat çekiyor. Hemen mesai saatini Beklemeye gerek olmadan Akbank hızlı kredi başvurusu yapabilir nakit ihtiyaçlarınızı anında karşılayabilirsiniz.

akbank-ozur-kredisi-kampanyasina-yenisini-ekledi-atmden-724-aninda-30000-tl-hizli-kredi-veriyor-2

FAİZ ORANLARI NE KADAR?

Akbank hızlı Kredi imkanlarından faydalanmak isteyen vatandaşlar faiz oranlarını araştırmaya başladı. Banka kredi kampanyasında üst limit olarak 30.000 TL belirlerken aylık 1,49 faiz oranları ile kredi çekmenize imkan sağlıyor. Daha yüksek limitli kredi almak istiyorsanız Akbank şubelerini ziyaret edebilir ya da müşteri temsilciniz de görüşebilirsiniz. Akbank Direkt Kredi paketi sadece 30 bin TL'ye kadar olan kredi başvuruları için geçerlidir.

akbank-ozur-kredisi-kampanyasina-yenisini-ekledi-atmden-724-aninda-30000-tl-hizli-kredi-veriyor-3

UYGUN GERİ ÖDEME KOŞULLARI İLE VERİLİYOR

Akbank özür kredisi kampanyaları boyunca vatandaşların nakit ihtiyaçlarını karşılamakla birlikte aynı zamanda ekonomik anlamda güçlük çektiklerini de göz önünde bulundurarak uygun geri ödeme koşulları sunuyor. Akbank 3 ay geri ödemesiz kredi kampanyası ile birlikte özellikle salgın döneminde zor günler geçiren vatandaşlar rahatlıkla taksitlerini ödeme imkanı buluyor. Akbank hızlı Kredi kampanyasına başvuru yapanlar 3 ay boyunca geri ödeme yapmayacak acil nakit ihtiyaçlarını karşılamakla birlikte uygun Taksit seçenekleri ile birlikte rahat bir nefes alacak. Akbank hızlı Kredi kampanyasının detaylarını akbank.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz. Size özel uygun faiz oranları ve gelir belgesiz kredi kampanyası şu anda başladı.

akbank-ozur-kredisi-kampanyasina-yenisini-ekledi-atmden-724-aninda-30000-tl-hizli-kredi-veriyor-4

AKBANK DİREKT KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Akbank özür kredisi adı ile yayınlanan ve hızlı Kredi paketi olarak bilinen Kredi başvurusunu Akbank'ın bütün dijital kanallar üzerinden yapmak mümkün. Gelir belgesi ya da herhangi bir evrak istenmediği için banka şubelerine gitmenize gerek yok. Akbank internet bankacılığı, Akbank mobil bankacılık, Akbank ATM'leri üzerinden 30 bin TL'ye kadar olan acil nakit ihtiyaçlarınız için anında kredi başvurusu yapabilirsiniz. Bu kampanya sadece Akbank müşterileri için değil aynı zamanda Akbank müşterisi olmayanlar için de geçerli. Eğer banka müşterisi değilseniz en yakın Akbank şubesine başvuru yaparak hem müşteri olabilir hem de hızlı kredi avantajlarından anında yararlanma imkanı bulabilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@