Akbank'ta geçtiğimiz günlerde yaşanan büyük kesintisi yüz binlerce müşterinin mağdur olmasına yol açmıştı. Akbank özür kredisi ile bu mağduriyeti gidermeye çalışırken aynı zamanda Şimdi de Gönül Alma kampanyası yapıyor.  Akbank özür kredisi ile Mağdur olan yüz binlerce müşteriye 30 bin ve 100 bin TL arasında düşük faizli kredi imkanı sağlanırken aynı zamanda yeni bir kampanya daha duyuruldu. Akbank Gönül Alma kampanyasının detayları haberimizde…

Akbank'ta geçtiğimiz haftalarda bütün bankacılık işlemleri mobil şube, internet şubesi pos ve ATM gibi cihazlar kullanılmamış büyük kesinti yaşanmıştı.  Akbank'tan bu kesinti sırasında Mağdur olan müşteriler için Gönül Alma kampanyası geldi. Akbank özür kredisi duyurusu yaparken 30.000 TL ve 100.000 TL arasında Kredi imkanının vatandaşlara düşük faizle sağlanacağı duyuruldu. Ancak dün yeni bir açıklama yayınlayan Akbank aynı zamanda gönül alma kampanyası başlattığını duyurdu.

akbank-ozur-ustune-ozur-diliyor-31-temmuza-kadar-devam-edecek-gonul-alma-paketi-duyuruldu-1

 31 Temmuz'a kadar ücretsiz

Yaşanan kesinti sonrasında kampanya üstüne kampanya yaparak müşterilerinin gönlünü almaya çalışan Akbank sosyal medya hesaplarından yeni açıklama yayınladı. Akbank tarafından yapılan açıklamada 6-7 Temmuz'da yaşanan kesintilerin tamamen giderildiği ve tüm kanalların faaliyete girdiği belirtildi. Banka Açıklamasının devamında müşterilerin yaşadığı mağduriyeti hafifletmek, aynı zamanda gösterdikleri sağduyuya anlayışa teşekkür etmek için Gönül Alma paketini paylaştıklarını ifade etti.

akbank-ozur-ustune-ozur-diliyor-31-temmuza-kadar-devam-edecek-gonul-alma-paketi-duyuruldu-2

Bütün bankacılık işlemleri ücretsiz olacak

Akbank'ın sosyal medya hesabından yapılan açıklamanın devamında Gönül Alma paketi ile birlikte 12 Temmuz ve 31 Temmuz arasında bütün bankacılık işlemlerinin tamamen ücretsiz olduğu ifade edildi. 31 gün Temmuz sonuna kadar Ücretsiz olarak Akbank üzerinden yapabileceğiniz işlemler şöyle; “EFT, Havale, Swift(Gelen+Giden), ATM Limit Üstü Para Çekme,Tüm Banka ATM Para Yatırma, Fatura Ödemeleri, Diğer Banka ATM İşlemleri, Şans Oyunları İşlemleri, Kobi Kredi Tahsis Ücreti, ÇEk ve Senet Tahsili Ücreti.”

akbank-ozur-ustune-ozur-diliyor-31-temmuza-kadar-devam-edecek-gonul-alma-paketi-duyuruldu-4

Akbank özür kredisi başvuruları devam ediyor

Akbank özür kredisi başvuruları da devam ediyor. Akbank müşterilerinin mağduriyetini gidermek için düşük faiz oranı ile 30.000 TL ve 100.000 bin TL arasında Kredi paketi hazırladı. Akbank müşterileri mobil bankacılık ve internet bankacılığı da dahil olmak üzere bütün Akbank kanalları üzerinden bu Kredi paketine başvuru yapabilir.