Akbank'ın SGK'lı emekliye ödediği parayı duyunca şaşıracaksınız. Başvuru yapanlara nakit olarak elden verilecek. Mayıs ayına damgasını vuran emekli kampanyasında detaylar ortaya çıktı.

PTT'den Emeklilere Ödeme! 100.000 TL'ye Kadar Anında Nakit Ödeme Verilecek! PTT'den Emeklilere Ödeme! 100.000 TL'ye Kadar Anında Nakit Ödeme Verilecek!

Akbank'ın SGK 4a, 4b, 4c emeklileri için yapacağı ödemeler dikkat çekiyor. Eğer SSK, Bağ-Kur, Emekli Sandığı üzerinden emekli olduysanız veya EYT düzenlemesinden faydalandıysanız bu fırsatı kaçırmayın. Bankanın sunduğu imkanlar çerçevesinde merak edilenlere tek tek yer veriyoruz.

Akbank'tan SGK Emeklisine Yüksek Promosyon!

Akbank'a gelenler yüksek promosyon imkanından faydalanıyor. Özellikle de aldığınız maaş belirli bir miktarın üzerinde ise size daha fazla ödeme yapılacaktır. İşte maaşınıza göre ne kadar promosyon alacağınız detayına aşağıdan kontrol edin:

3.500 TL Altında Emekli Maaşı Alanlara: 4.200 TL
3.500 TL – 7.500 TL Arasında Emekli Maaşı Alanlara: 4.850 TL
7.500 TL – 10.000 TL Arasında Emekli Maaşı Alanlara: 6.250 TL

10.000 TL ve Üzerinde Emekli Maaşı Alanlara: 7.000 TL nakit promosyon ödemesi gerçekleştirilecektir.

Akbank'ın emekliye yüksek oranda promosyon ödemesi yapması ile birlikte pek çok emekli vatandaşın bu ödemelerden yararlandığı belirtiliyor. Eğer sizler de bankanın mobil uygulamasını indirirseniz nakit promosyonunuzu alabilirsiniz. Başvuru işlemleri mobil uygulamanın yanı sıra aynı zamanda dijital internet bankacılığı, şubeler, çağrı merkezi ve SMS yöntemi ile gerçekleşiyor. Bankanın promosyon hizmetleriyle birlikte emekliye özel düşük faizli kredi gibi kampanyalarına da göz atmanız mümkündür.