Akbank Sigortası Olanlara 20 Bin TL Emekliye 50 bin TL Veriyor, En Fazla 36 Ay Vade Yapıyor. Akbank üzerinden hemen başvuru yaparak 20.000 TL veya 50.000 TL kredi alabilirsiniz. Son dakika banka kendi internet sitesinden duyuru yaptı. Akbank ihtiyaç kredisi kampanyasına katılacak olan kişilere hemen sonuç verecek...

Akbank, kredi almak istediğinizde bankanın kredi almak için şart olarak öne sürdüğü bankaya ödeme garantisi olduğu için de bankanın talep ettiği bir sigortadır. Sigortalının ölümü halinde banka, sigorta şirketinden kalan borcu ödemesini ister. Akbank 100 TL ile 450 TL arasında bireysel sigorta ödemesi talep ediyor. Bu ücretler, yıllık veya kredi süresi boyunca geçerli olabileceğinden değişiklik gösteriyor.

Sigorta yaptırarak kredi fırsatından yararlanmak isteyen müşteriler, ailelerinin geleceğini güvence altına alarak şubelerden ve 50 bin TL'ye kadar kredi imkanından veya kişiye özel limitlerle sigorta ve kredi işlemlerini kolaylıkla gerçekleştirebilmektedir. Akbank Emeklileri de Akbank dan Bireysel Emeklilik sahibi olarak, her hizmette kendilerini düşünerek aşağıdaki avantajlardan yararlanabilirler. Bireysel emeklilik, emeklilik döneminiz için düzenli birikim ve yatırım yapma imkanı sunar.

akbank-sigortasi-olanlara-20-bin-tl-emekliye-50-bin-tl-veriyor-en-fazla-36-ay-vade-yapiyor1

Birikimlerinizin ne zaman, nasıl ve ne şekilde kullanılacağına tam olarak siz karar verirsiniz. Üstelik yüzde 25 devlet katkısıyla devlet her 100 TL için sizin adınıza 25 TL katkı sağlıyor. Ayrıca Akbank, emekliler için hazırlanan 100 bin TL'ye kadar uzun vadeli ve düşük faizli ödeme fırsatlarından da yararlanabiliyor. Akbank kredisi kullandırabilmek için belirli şartları sağlamanız gerekmektedir. Bu koşullardan en önemlisi başvuru sahibinin kredi puanının yeterli olmasıdır.

Ücretli çalışan veya emekli vatandaş olsa dahi belli bir kredi notuna sahip olması gerekir. Kişinin kredi notu çok düşüke yakın ise en yakın Akbank şubelerine giderek kefil formunu doldurması gerekmektedir.