Akbank son dakika kredi kampanyası ile birlikte 100.000 TL vereceğini duyurdu

Akbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyen müşteriler 100 bin TL'ye kadar kredi kullanmak istiyorlarsa 36 ay vadeli ve ilk taksit ödemeleri de 3 ay ertelemeli kredilerin başvurularını..

Ekonomi 12.10.2021 - 15:37 12.10.2021 - 15:37 Vural Pars

Akbank son dakika kredi kampanyası ile birlikte 100.000 TL vereceğini duyurdu. Akbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyen müşteriler 100 bin TL'ye kadar kredi kullanmak istiyorlarsa 36 ay vadeli ve ilk taksit ödemeleri de 3 ay ertelemeli kredilerin başvurularını hızlı bir şekilde yapabilir ve hemen anında kredi onayı alabilirler.

Akbank son dakika olarak yapmış olduğu bu duyuruda daha önce 20.000 TL'ye kadar verilen kredilerde şimdilerde ise 100 bin TL'ye kadar gelir belgesiz olarak Kredi imkanı sağlanacağını duyurdu.

Akbank ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyen müşteriler 36 ay vadeli kredi kullanmak istiyorlarsa 50.000 TL'ye kadar kredi başvurusu yapması gerekiyor. 50.000 TL üzerinde kredi başvurusu yapacak olan kişiler 24 ay vade ile kredi imkanı sağlanmaktadır.

Akbank ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan kişiler 100.000 TL kredi onay almaları durumunda diğer bankalardaki olan kredi ve kredi kartı borçlarında kapatarak bu şekilde kredi kullanabileceklerdir. Akbank kredi başvurusu yapacak olan müşterilerin kimlik numaraları üzerinden kredi sorgulaması yapacak ve kredi notu kredi sicili gibi banka performansınıza bakarak kredi onayı verecektir. 1200 ve üzerinde kredi notu olan müşteriyseniz banka sizlere düşük faiz oranları ile ihtiyaç kredisi kullanılacaktır.

Akbank kredi başvurusu nasıl yapılacak?

Akbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyen müşteriler SMS atarak hemen kredi için başvuruda bulunabiliyorlar. Akbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyen müşteriler SMS atarak kredi başvurusu yapmak istiyorsa Kredi yazıp boşluk bırakıp t.c. kimlik numaralarını da 4425 numarasına mesaj ile gönderebilirler. 5 dakika içerisinde sizlere Kredi sonucu gelecek onaylanan Krediyi ister banka şubelerinden isterseniz de bankaların internet bankacılığı uygulaması olan Akbank direkt uygulaması üzerinden kullanabileceksiniz. 

akbank-son-dakika-kredi-kampanyasi-ile-birlikte-100000-tl-verecegini-duyurdu1

Akbank ihtiyaç kredisi başvurusu ayrıca müşteri hizmetleri numarasını arayarak ve banka şubelerine giderek de yapılabilmektedir. Akbank şubelerine giderek kimlikle gelir belgesiz olarak 100 bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusu yapabiliyorsunuz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@