Türkiye'nin önde gelen bankalarından biri olan Akbank, müşterilerini mutlu etmeye devam ediyor. Şubat ayının başlamasıyla birlikte, banka çeşitli kampanyalarıyla adından söz ettiriyor. En son duyurulan kampanya ile Akbank müşterilerine müjdeli bir haber verdi: 2500 TL'ye varan hediye! Detaylar haberimizde...

Yeni Axess Kart Başvurularına Büyük Ödül!

Akbank, Axess kartını tercih eden müşterilerine büyük bir sürpriz yapmaya hazırlanıyor. Şubat ayı boyunca geçerli olacak kampanya ile ilk kez Axess kart başvurusu yapacak müşterilere 250 TL'ye kadar chip-para verilecek. Kampanyaya katılmak için başvuruların 29 Şubat 2024 tarihine kadar yapılması gerekiyor.

Nasıl Katılabilirsiniz?

Axess kart sahibi olmayan ve kampanyadan yararlanmak isteyen müşterilerin 29 Şubat 2024 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekiyor. Başvuruların onaylanmasıyla birlikte, Juzdan, Akbank Mobil veya SMS aracılığıyla kampanyaya katılabilirler. Katılım sağlayan müşteriler, 15 Mart 2024 tarihine kadar yapacakları her 2.000 TL ve üzeri harcamada 250 TL'ye kadar chip-para kazanma şansı elde edecekler.

Kampanyaya Katılım Adımları:

  • Juzdan üzerinden katılım için, harcamadan önce "Hemen Katıl" butonuna tıklamak gerekiyor. Kampanyaya katılım için profil alanında "Kampanyalarınız" başlığı altında kampanyanın görünmesi gerekiyor.

  • SMS ile katılım için, ilk harcamadan önce "ODUL" yazıp 4566'ya SMS göndermek gerekiyor. Banka tarafından kayıt onayı alındıktan sonra katılım sağlanabilir.

Detaylar ve Dikkat Edilmesi Gerekenler:

Kampanyaya dahil olan harcamalar arasında kuyum, sigorta, bes, vergi harcamaları ile nakit ve nakde yönelik işlemler yer almıyor. Ayrıca, kampanya kazanımı aynı gün içinde, aynı iş yerinden yapılacak olan ilk 2.000 TL'lik harcamaya özel olarak geçerli olacak.

Başvuru Kolaylığı:

1 Mart Altın Fiyatları Rekor Tazeledi! Gram Altın Kuyumcularda Kalmadı! 1 Mart Altın Fiyatları Rekor Tazeledi! Gram Altın Kuyumcularda Kalmadı!

Kampanyaya katılmak isteyenler, Akbank Mobil ve İnternet, Juzdan, Akbank.com, Axess.com.tr, tüm ATM ve şubelerden başvuruda bulunabilirler. Başvuru formunda "kartımın anında dijital kullanıma açılmasını istiyorum" seçeneğini işaretleyerek, kartlarını anında dijital ortamda kullanabilirler.

Unutulmaması Gerekenler:

Kampanyadan kazanılan chip-paralar, ilgili işlem gerçekleştirildikten sonra otomatik olarak kartlara yüklenecektir. Kampanya, bireysel bazda gerçekleştirilecek olup, ticari kartlar, ek kartlar, öğrenci kartları ve sanal kartlar kampanya kapsamı dışındadır.