1948 yıllında kurulmuş en büyük bankalardan bir tanesi olan Akbank, yeni yılda kampanyalar hazırlamaya devam ediyor. Bu sefer zaman kaybetmeden üç ay ertelemeli kredi imkanı bulunmaktadır. Başvurmak isteyen herkese 50.000 TL ya da 100.000 TL kredi verilmektedir. İşte detaylar…

1948 yıllında kurulmuş en büyük bankalardan bir tanesi olan Akbank, yeni yılda kampanyalar hazırlamaya devam ediyor. Bu sefer zaman kaybetmeden üç ay ertelemeli kredi imkanı bulunmaktadır. Başvurmak isteyen herkese 50.000 TL ya da 100.000 TL kredi verilmektedir. İşte detaylar…


Yeni yılda birçok banka kampanya hazırlamaya devam ediyor. Hazırlanan kampanyaların detayları vatandaşlar tarafından merak edilip araştırılıyor. Akbank üç ay ertelemeli kredi ile ihtiyaç sahibi insanlara fırsatlar oluşturmaya devam ediyor. Bu kapsamda 50.000 TL ya da 100.000 TL’ ye kadar kredi imkanı bulunmaktadır. 

616x321-8-ekim-2022-akbank-banka-sistemi-uygulamasi-neden-coktu-akbankta-neler-oluyor-akbank-mobilde-sorun-mu-var-1665216283204-1


Akbank’ tan Üç Ay Ertelemeli Kredi!


Ocak 1948 tarihinde Adana’ da Hacı Ömer Sabancı’nın da aralarında olduğu bir grup iş insanı tarafından bölgedeki pamuk üreticilerine finansman sağlamak amacı ile kurulmuştur. Türkiye’nin en büyük bankalarından biri olan Akbank yeni yılda hazırlamış olduğu kampanyalar ile müşterilerini ve yeni müşteri olacak kişileri mutlu etmeyi amaçlamaktadır. 


Akbank’ın hazırlamış olduğu kampanyaların detaylarında bankanın internet sitesinde ulaşılabilir. Dolayısı ile vatandaşlar hangi kampanyadan yararlanacaklarına buradan karar verebilir. 

akbank-kredi


Herkese 50.000 TL – 100.000 TL!


Akbank’ın düğün.com kredi kampanyası merak konusu oldu. Bu bağlamda Akbank’ ın üç ay ertelemeli kredi ile düğün hazırlıkları başlasın kampanyasının detayları vatandaşlar tarafından merak konusu oldu. Dolayısı ile Akbank’ın internet sitesinde yer alan bilgiye göre, “Faiz oranları kredi tutarı, kredi vadesi, müşteri skoru ve benzer nedenlerle müşteri özelinde değişebilmektedir.

3 ay ertelemeli kredilerimize web üzerinden başvurulabilir, Akbank Mobil ve İnternet, Akbank Şubeleri ve 4442525 Müşteri İletişim Merkezi’nden kullanabilirsiniz. Erteleme dahil ihtiyaç kredilerinde azami vade; 50.000 TL ve altındaki tutarlarda 36 ay, 50.000 TL üzeri 100.000 TL ve altındaki tutarlarda 24 ay, 100.000 TL üzerindeki tutarlarda ise 12 aydır.

Azami kredi vadesi belirlenirken, mevzuatta belirlenen sınırlamalar doğrultusunda müşterinin varsa mevcut kredilerinin bakiyesi de dikkate alınabileceğinden azami vadeler değişebilecektir. İlk ödeme en fazla 92 gün ertelenebilir. Ödemesiz dönem sonunda ilk ödeme olarak erteleme faizinin tamamı tahsil edilir, normal taksit ödemeleri bir sonraki aydan itibaren başlar” ifadeleri kullanılmıştır. 


Kampanyanın detay devamında “Kredi tahsis ücreti, kredi tutarının binde 5’i kadar olup, bu tutar üzerinden ayrıca %10 oranında BSMV tahsil edilmektedir. Banka uygun görmediği kredi başvurularını reddetme ve gerekli görülmesi halinde ek bilgi/belge isteme, kredi koşullarında değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.

PTT'den emeklilere ek ödeme! PTT emekli maaşlarını alanlara 10 bin TL verecek! PTT'den emeklilere ek ödeme! PTT emekli maaşlarını alanlara 10 bin TL verecek!

Akbank müşterileri T.C. vatandaşlık numarası, güncel cep telefonu ve doğum tarihi bilgisi girerek ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabileceklerdir. Başvuru sonuçları SMS ile iletilecektir. Akbank müşterisi olmayanların kredi kullanım işlemleri Mobilden müşteri olunarak ya da Şubelerimizde tamamlanabilir.

Mobilden Müşteri olmak için; Akbank Mobil uygulamasını indir, Uygulamanın içinden "Akbanklı Olmak İstiyorum" butonuna tıkla, Müşteri İletişim Merkezimiz ile 08.00-01.00 saatleri arasında kısa bir görüntülü görüşme yap, Akbanklı olduktan sonra tüm bankacılık işlemlerini anında yapmaya başla! Şubeden Kredi kullandırımında istenilen belgeler: Nüfus cüzdanı veya sürücü belgesi aslı ve fotokopisi,  Gerekli görülmesi durumunda adres teyidi amaçlı belge talep edilebilecektir.

Gelir Belgesi - Maaş bordrosu, Özel sektör çalışanlarından SGK Hizmet Döküm Belgesi” bilgileri yer almaktadır. Dolayısı ile Akbank’ ın bu kampanyasından yararlanmak isteyen kişiler gerekli şartları saplaması gerekmektedir. Belirtilen detaylar kapsamında başvuru yapan kişiler kampanyadan yararlanacaktır. Bankanın diğer kampanyaları da internet sitesinde detaylı bir şekilde yer almaktadır. Dolayısı ile kampanyalardan yararlanmak isteyen kişiler buralardan gerekli bilgi sahibi olabilirler.