60.000 TL 3 ay ertelemeli 36 ay vadeli kredi veren bankalar hangileridir? 60 bin TL 3 ay ertelemeli kredi almak için başvuru şartları nelerdir? Sizlere yazımızda 3 ay erteleme ile birlikte 60000 TL'yi aynı gün hangi bankadan alabilirsiniz onun hakkında bilgiler vermek istiyoruz.

İhtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyen müşteriler yeni bir kredi kampanyası ile karşınızdayız. 60.000 TL kredi almak istiyorsanız 3 ay erteleme ve 36 ay vade ile bu krediyi kullanabilirsiniz. Bazı bankaların yaptığı bu Kredi kampanyasında sadece kimliğimizde veya hiçbir şekilde bankaya gitmeden Online olarak kredinizi kullanabilirsiniz. 60.000 TL kredi kullanmak istiyorsanız bazı şartlar vardır. Bu şartların başında banka sicili gelmektedir. Banka kredi notu ve sicili uygun olan müşteriler Kredi kullanabileceklerdir. Eğer bu şartları uygun olduğunuzu düşünüyorsanız, aşağıdaki bankalardan 60.000 TL kredi başvurusu anında yaparak kredinizi kullanabilirsiniz.

Akbank 60.000 TL kredi nasıl alınır?

Akbank üzerinden 60.000 TL kredi başvurusu yapmak isteyen müşteriler 36 ay vadeye kadar hiçbir şekilde banka şubesine gitmeden Kredi kullanabileceklerdir. Kredi başvurusu yaptığınızda banka sizleri uygun faiz oranları ile kredi imkanı sunacaktır. 36 ay vadeli ve 3 ay ertelemeli olarak alacağınız bu krediler de online işlem yapmak istiyorsanız bankadan bir hesabınızın olması ve bu bankadaki hesabınız üzerinden de bir internet bankacılığı şifresi almanız gerekmektedir. Kredi başvurusunu Akbank Direkt uygulaması üzerinden yaparsanız onay almanız durumunda hiçbir şekilde şubeye gitmeden oturduğunuz yerden onaylanan kredinizi hesabınıza ataBileceksiniz. Üstelik online verilen krediler de daha uygun faizlerle sizlere kredi imkanı sunulmaktadır.

akbank-teb-ve-garanti-bbva-60000-tl-ihtiyaci-olan-kisilerin-hesaplarina-yatiracak-gelir-belgesi-12

Garanti Bankası 60.000 TL kredi nasıl alınır?

3 ay ertelemeli ve 36 ay vadeye kadar 60.000 TL kredi almak istiyorsanız, Garanti Bankası şubelerine gidebilirsiniz. Garanti Bankası şubelerine gittiğinizde 36 ay vadeye kadar sizlere kimlik ve kredi verilecektir. Banka kredi notu 1100 ve üzerinde olan sigorta durumu ise en az 90 gün olan kişiler, bu kredileri alabilecektir. Emekli olanlar ise emekli maaşlarını taşırsa banka hemen kredi verecektir. 60 bin TL üzerinde de banka sizleri işlem yapmaktadır. Eğer yüksek limitli kredi almak istiyorsanız banka şubesinde bunu belirtmeniz gerekiyor. İnternet üzerinden de hemen kredi başvurusu yapabilirsiniz. İnternet sitesine girerek başvuru formunu doldurursanız hemen kredi sonucunu öğrenebilirsiniz. 

TEB 60.000 TL kredi nasıl alınır?

TEB Bankası da sürekli kredi kampanyaları yapan bankadan biridir. Banka üzerinde 60.000 TL kredi başvurusu yapmak istiyorsanız bankanın internet bankacılığı üzerinden veya banka şubelerine giderek hemen kredi başvurusu yapabilirsiniz. 60.000 TL kredi başvurusu yaptığınızda sizlere 3 ay ertelemeli ve 36 ay vadeli Kredi verilecektir. Banka ayrıca sizlerin diğer banka borçlarınızı da kapatmak isteyecektir. Diğer bankalara olan kredi ve kredi kartı borçlarınızı TEB Bankasında taşıyarak, 60 bin TL kullanabilirsiniz. Başvuru yapacak olan müşterilerin en az 1200 ve üzerinde kredi notu olması gerekiyor. Kredi notu düşük olan kişiler, bankalardan kredi alabilmesi için kefil ile işlem yapmanız gerekmektedir.