Akbank, TEB ve ING Bank 5.000 TL Kimlikle kredi verecek, Başvurular başladı

Akbank, TEB ve ING Bank 5.000 TL Kimlikle kredi verecek, Başvurular başladı. Uygun faiz oranları ile alacağınız 5000 TL kredi acil ihtiyaçlarınız için sizlere ödenecek. İşte detaylar...

Ekonomi 08.08.2021 - 08:36 08.08.2021 - 08:36 Vural Pars

Akbank, TEB ve ING Bank 5.000 TL Kimlikle kredi verecek. Akbank, TEB ve İNG Bank 5.000 TL'ye kadar kimlikle kredi kampanyası başlattı. Akbank, TEB ve İNG Bank üzerinden 5.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan müşteriler belirli şartlara uygun olmaları durumunda kredilerini hem en aynı gün içerisinde kullanabilirler. 5.000 TL'ye kadar kredi kullanmak istiyorsanız, kimlikle başvuru yapacağınız bu üç banka üzerinden hemen işlem yapabilir ve 36 ay vadeye kadar kredilerinizi kullanabilirsiniz. Aldığınız 5000 TL kredilerde banka sizlere 36 ay vadeli olarak işlem yaparken, ayrıca, ilk taksit ödemenizde de 3 ay erteleme yapma imkanı bulunmaktadır. Kimlikle 5000 TL kredi almak istiyorsanız, belirli şartları uygun olmamız gerekiyor. Şimdi sizlere bu şartlar hakkında bilgiler verecek ve daha sonra nasıl kredi başvurusu yapacağınızı öğreneceksiniz. 

  • Kredi başvurusu yapacak olan kişinin kredi notu en az 1200 üzerinde olması gerekiyor. 
  • Kredi başvurusu yapacak olan kişinin daha önceki çalışmış olduğu bankalardan, Güncel gecikmelerinin olmaması, icralık ve avukatlık bir durumunun olmaması, kara listede olmaması gerekmektedir.
  • Başvuru sahibinin yaşı en az 18, en fazla 65 olması gerekiyor. 65 yaş üzerinde olan kişiler emekli kredilerine başvuru yapabilirler.
  • Kredi başvurusu yapacaksanız, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmanız şarttır.
  • Kredi başvurusu yapacak olan müşterinin diğer bankalara çok başvuru sayısının olmaması da gerekiyor.

Belirtilen bu şartlara uygun olduğunuzu düşünüyorsanız, 3 banka üzerinden 5000 TL kredi başvurusu yaparsanız, onay alabilirsiniz.,

Akbank 5.000 TL Kimlikle kredi

Akbank 5000 TL kimlikle kredi kampanyası başlattı. Akbank üzerinden 36 ay vadeye kadar sizlere anında onay veriliyor. Bu bankadan kredi başvurusu yapacaksınız, ilk önce kredi onayı almanız gerekmektedir. Akbank kredi başvurusu için SMS atabilirsiniz ve SMS ile kredi başvurusu yapacaksınız, kredi TC kimlik yazarak bu mesajı: 44 25 numarasına gönderebilirsiniz.

Ayrıca, 444 25 25 numarasını arayarak kredi başvurusu yapmanız mümkündür. Akbank, üzerinde hesabı olan müşterileri, Akbank Direkt bankacılığını kullanarak buradan kredi başvurusunda bulunabilirler. Online internet bankacılığı üzerinden yapacağınız bu kredi başvurularında kredi onayı almanız ile birlikte hesaba krediniz yatacaktır. 

TEB 5.000 TL Kimlikle kredi

5 bin TL, kimlikle kredi veren bankalardan bir tanesi de TEB bankasıdır. TEB Bankası üzerinden kredi başvurusu yapacak kişiler, kimlikle en yakın banka şubesine giderek buradan işlem yapabilirler. ayrıca kredi başvurusu yapacak olan kişilerin SMS atarak da bu banka üzerinden kredi onayı alacağını söyleyebiliriz. Sms ile kredi başvurusu yapmak istiyorsunuz, kimlik numaranızı 44 66 numarasına mesaj olarak gönderebilirsiniz. 

akbank-teb-ve-ing-bank-5000-tl-kimlikle-kredi-verecek-basvurular-basladi1

ING Bank 5.000 TL Kimlikle kredi

ING Bank üzerinden 5000 TL kredi kullanacak olan kişiler mini kredi kampanyasına başvuru yapması gerekiyor. Mini kredi kampanyası başvurusu yaptığınız zaman 36 ay vadeye kadar sizlere kredi imkanı tanınacaktır. Yaptığınız kredi başvurusu sonrasında sizlerin kredi notuna göre de faiz oranları uygulanır. 5 bin TL, kimlikle kredi başvurusu yapacak olan müşteriler kredi başvurusu yapmak için bankanın internet sitesine girebilir ve en yakın banka şubesine gidebilir veya bu bankanın müşterisi ise ing mobil uygulaması üzerinden kredi başvurusunu yapabilirler. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@