Yalnızca ATM'den anında çekilebilecek 19.000 TL nakit müjdesi verildi. Akbank ve TEB Bank tarafından onay verildi. Genel Müdürlük kabul etti. İşte para almanın detayları

Akbank ve bir diğer banka adeta bugün güzel haberi verdiler. Bu anlamda yalnızca ATM üzerinden çekilecek bir para verilecek. 19.000 TL olarak belirtilen para Genel Müdürlük tarafından belirlendi. Kampanya detayları ile alakalı bulguyu haberimizde alabilirsiniz. Anında acil şekilde nakit gereksinimi olanlar amacıyla Akbank ve TEB Bank bomba kampanyaya el attı. Kampanya ile eş güdümlü vatandaşlara 19.000 TL'ye kadar nakit ödemesi yapacağını duyurdu. Son günlerde her bireyin bildiği gibi ne yazık ki ekonomik olarak iyi günlerden geçmiyoruz. Bu yüzden binlerce vatandaş Akbank ve TEB Bank doğrultusundan başlattığı kampanya ile kredi alabilmek istiyor. Akbank ve TEB Bank bağlamında başvuru yapacak olan kişilerin banka kredi notu 1100 ve üzerinde olması durumunda onay olabilir ve kredi kullanabilir.


AKBANK ATM'DEN 19.000 TL VERİYOR

Akbank ve bir banka haberi bugün duyurdu! Sadece ATM'den 19.000 TL alınacak Genel Müdürlük onayladı. Akbank üzerinden ATM bağlamında kredi almak istiyorsunuz başvuru yapmanız gerekiyor. Banka üzerinden en yalın yöntemlerle başvuru gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar mesaj atarak gönderebilir. Vatandaşlar 2 dakika içerisinde bu banka üzerinden ne kadar kredi onayı aldığınızı görebilirsiniz.  Bu bağlamda T.C kimlik no üzerinden kredi başvurusu gerçekleştirmek isteyenler ilaveten bankanın internet şubesine de girip işlemlerini çevrimiçi olarak yapabilir. 

Gözden kaçırmayın

Sığınmacılar Türkiye'de Kalacak! AB Fonu Arttırdı! "Erdoğan Para Sözünü Sever" Demişlerdi! Geçmiş Olsun Türkiye... Sığınmacılar Türkiye'de Kalacak! AB Fonu Arttırdı! "Erdoğan Para Sözünü Sever" Demişlerdi! Geçmiş Olsun Türkiye...

TEB BANK YALNIZCA ATM'DEN 19.000 TL VERİYOR 

TEB BANK Türkiye'nin köklü bankaları arasında yer alıyor. Bu anlamda yalnızca ATM'den sarfedilen 19.000 TL veriyor. 
TEB BANK üzerinden oluşturulan işlemler sonunda 3 sene vade uygulanıyor. Aynı vakitte SMS ile de kredi alma şansınız bulunuyor. Bu anlamda baktığımız vakit sahip olunan cep telefonunuzdan da mesaj atarak hemen onay alıyorsunuz.