Akbank ve Denizbank Duyurdu: Yüksek Limitli SMS Kredi Dönemi Başladı, Para İhtiyacı Olanlara Müjdeli Haber Geldi

Akbank ve Denizbank Duyurdu: Yüksek Limitli SMS Kredi Dönemi Başladı, Para İhtiyacı Olanlara Müjdeli Haber Geldi. Kredi ve kampanya detayları haberimizde...

Ekonomi 10.09.2021 - 10:57 10.09.2021 - 10:58 Vural Pars

Akbank ve Denizbank yüksek limitli sms kredi kampanyası başlattı. Akbank ve Denizbank üzerinden yüksek limitli olarak sms kredi kampanyasına başvuru yapabiliyorsunuz. Son dakika olarak Akbank ve Denizbank Kendi resmi internet siteleri üzerinden yapmış olduğu bu duyuru ile birlikte Kredi vereceğini duyurdu. Sms ile başvuru yapılacak olan kişilerin Kredi değerlendirmeleri yapılacak ve yüksek limitlerde kredi onayı alabilecekler.

SMS ile kredi başvurusu yapılıp onay almak isteyen kişiler belirtilen şartlar dahilinde kredileri kullanabilir. Akbank ve Denizbank yapmış olduğu Bu kampanyada 36 ay vadeye kadar ve düşük faiz oranları ile kredi vereceğini de altını çizdi. İlk taksit ödemelerinde 90 gün erteleme yapacağınız bu Kredi başvurularını oturduğunuz yerden istediğiniz zaman sms atarak başvuruda bulunabiliyor sunuz.

Akbank'tan sms kredi kampanyası detayları....

Akbank özel bankalar arasında olan ve sürekli güncel kampanyalar yapan bankaların başında geliyor. Akbank yapmış olduğu son kampanya ile birlikte Para ihtiyacı olan kişilere SMS ile kredi vereceğini duyurdu. Akbank bu yapmış olduğu kampanyada 100 bin TL'ye kadar müşterilerine veya müşterisi olmayan kişilere SMS ile kredi onayı verecek. Kredi onayı alabilmeniz için banka kredi notunuzun en az 1200 ve üzerinde olması şartı vardır. Akbank SMS kredi başvurusu yapmak için cep telefonunuzu mesaj kısmından Kredi yazın boşluk bırakın t.c. kimlik numaranızı da yazarak bu mesajı 4425 numarasını gönderin. Göndermiş olduğunuz mesaj sonrasında banka sizlere hızlı bir şekilde Kredi sonucunu söyleyecek ve onaylanan tutar kadar kredinizi de hemen hesabınıza atabileceksiniz. Banka şubelerine giderek veya bankanın resmi internet sitesine girerek buradan da kredi başvurusu yapmanız mümkündür.

DenizBank SMS kredi kampanyası detayları

DenizBank SMS kredi kampanyası ile birlikte hızlı bir şekilde Kredi onayını veriyor. Denizbank üzerinden ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişiler SMS ile kredi başvurusu yapmak istiyorlarsa kredim yazıp boşluk bırakıp t.c. kimlik numaralarını 3280 numaralarına göndermeleri gerekmektedir.

akbank-ve-denizbank-duyurdu-yuksek-limitli-sms-kredi-donemi-basladi-para-ihtiyaci-olanlara-mujde1

Yapmış olduğumuz Kredi başvurusunda banka sizi değerlendirmeye sokacak ve bu değerlendirme sonucunda sizlere anında sonuç verecek. Kredi notu 1300 ve üzerinde olan kişiler anında onay alırken Kredi notu düşük olan kişiler banka şubelerine davet edilip gelir belgeleri ile birlikte başvuru yapma imkanı sunulacak. Almış olduğumuz ve onaylanan kredileriniz 36 ay vadeye kadar verilecektir.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@