Akbank ve Denizbank, yaptığı kampanyada, gelir belgesiz olarak 70000 TL ödeme yapacağını açıkladı. Akbank denizbank kampanyasına katılarak ihtiyaç kredisi kullanabilir ve 24 ay vadeli kredi alabilirsiniz.

Ziraat Bankası en düşük faiz oranlarını uyguluyor! Nakit ödeme yapıyor! 25.000 TL ödeme yapılacak! Ziraat Bankası en düşük faiz oranlarını uyguluyor! Nakit ödeme yapıyor! 25.000 TL ödeme yapılacak!

Akbank ve Denizbank, yeni yaptığı kredi kampanyasında ihtiyaç kredisi kullanacak olan bireysel müşterileri düşünerek, 70000 TL'ye kadar hem ihtiyaç, hemde borç kapatma kredisi vereceğini açıkladı. başvuruları hızlı bir şekilde yapabileceğiniz bu kredi kampanyasına katılmak isteyen vatandaşların 18 yaşından büyük olması yeterlidir. Kredi başvurusunda bulunmanız durumunda, Akbank ve Denizbank, hızlı bir şekilde sizin kimlik numaranız üzerinden sorgulama yaparak sonucunu belirleyecek ve 70000 TL'ye kadar kredi kullanmanıza olanak sağlayacaktır. 

Akbank 70000 TL kredi başvurusu ve şartları nelerdir? 

Akbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, öncelikli olarak banka kredi puanınızın 1300 üzerinde olması gerekiyor. Akbank, resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından da yapılan bu duyuru sonrasında ihtiyaç kredisi borç kapatma, kredisini aynı anda kullanmak isteyen vatandaşlara banka şubelerinde hizmet veriyor. Sadece ihtiyaç kredisi almak istiyorsanız, 70000 TL'ye kadar onay alıp almadığınızı görmek istiyorsanız, bankanın SMS kredi servisine başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. 

Sms ile Akbank kredi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar, 70000 TL'ye kadar alacakları bu kredilerde ekip, telefonlarından kredi yazıp boşluk bırakıp, kimlik numarasına 44 25 numarasına gönderebiliyor. ayrıca bankanın Akbank Direkt uygulamasını kullanan müşterileri de kolay bir şekilde kredi verildiği açıklandı. 

Denizbank 70000 TL kredi başvurusu ve şartları nelerdir? 

Denizbank üzerinden başvurularını gerçekleştirmek isteyen vatandaşlarda kredi başvurusunu akbank ta olduğu gibi SMS ile yapabilir. Cep telefonunuz üzerinden kredi başvurusunda bulunmak istiyorsanız kredim yazın boşluk bırakın kimlik numaranızı yazarak, 32 80 numarasına gönderin. yapılan kredi başvurusunda kimlik numaranız üzerinden sorgulama yapılarak, 50000 TL'ye kadar 36 ay vadeli 50000 TL ile 70000 TL arasında ise 24 ay vadeli kredi değerlendirmesi yapılacaktır. 

Sms ile kredi onayı almanız durumunda banka şubelerine giderek kimliğinizle birlikte kredi kullanmanız mümkündür. ayrıca bankanın resmi internet sitesi üzerinden bir kredi kampanyasına katılarak da işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.