Akbank ve ING 7/24 nakit veriyor! ATM'den dakikalar içinde çekebilirsiniz, belgesiz, imzasız anında alınıyor!

Akbank ve ING 7/24 nakit veriyor! ATM'den dakikalar içinde çekebilirsiniz, belgesiz, imzasız anında alınıyor! Hızlı kredi başvuru koşulları ve detaylar haberimizde.

Ekonomi 25.08.2021 - 10:57 25.08.2021 - 10:57 Volkan Arık

Akbank ve ING 7/24 nakit veriyor! ATM'den dakikalar içinde çekebilirsiniz, belgesiz, imzasız anında alınıyor! Acil nakit ihtiyacı olan binlerce kişiye Müjdeli Haber Akbank ve ING geldi. Bu iki banka 7/24 kesintisiz olarak internet üzerinden yaptığımız başvurularda nakit desteği veriyor. Başvuru işlemlerini online ya da ATM üzerinden yapanlar sadece dakikalar içerisinde ATM'den nakit parasını çekebiliyor. Akbank ve ING Bank ihtiyaç kredisi kampanyası başvuru şartları ve detaylar haberimizde…

Acil nakit ihtiyaçlarını gidermek üzere kredi çekmek isteyen vatandaşların imdadına Akbank ve ING Bank yetişiyor. 7/24 kesintisiz olarak kredi desteği sağlayan bankalar sayesinde hafta içi ve hafta sonu dahil olmak üzere hızlı Kredi kampanyasından yararlanabilirsiniz. Sadece dakikalar içerisinde yapacağınız başvurunuz onay aldıktan sonra talep ettiğiniz tutarı ATM üzerinden çekebilirsiniz. Akbank ve ING Bank hızlı kredi kampanyası hakkında yaptıkları açıklamada ihtiyaçlarınıza anında yanıt vereceklerini duyurdu. Peki hızlı kredi başvurusu nasıl yapılır? Hızlı kredi başvuru koşulları ve faiz oranları haberimizde...

7/24 BELGESİZ İMZASIZ KREDİ VERİLİYOR

Akbank ve ING Bank tarafından sadece saniyeler içerisinde ATM üzerinden ihtiyacınız olan kredi hesabımıza geçiyor. 7/24 başvuru yapabileceğiniz hızlı kredi kampanyası kapsamında 100 bin TL üst limitli kredi çekebilirsiniz. Bu iki bankanın kredi başvuruları online olarak yapılırken şubeye giderek belge doldurmak ya da imza atmak zorunda kalmıyorsunuz.

akbank-ve-ing-724-nakit-veriyor-atmden-dakikalar-icinde-cekebilirsiniz-belgesiz-imzasiz-aninda-1

HIZLI KREDİ BAŞVURU KOŞULLARI

Ağustos ayına özel hızlı kredi kampanyası yapan Akbank ve ING bank, 10.000 TL ile 100.000 TL arasındaki kredi taleplerinize 7 gün 24 saat online üzerinden yanıt veriyor. Kredi başvuruları şubesiz yapılırken, iki bankadan yapılan açıklamada çok düşük faiz oranlarıyla kredi verileceği ifade edildi. Hızlı kredi faiz oranları başvuru yapan kişilerin kredi notu ve kredi sicil durumuna göre farklılık gösteriyor. Ancak iki bankanın da kredi faiz oranları 1.25’lerden başlıyor. Yani her şartta bu iki bankadan düşük faizli kredi almak mümkün oluyor. Hızlı kredi başvuru yapmak için 18 yaşından büyük olmak ve TC vatandaşı olmak gerekiyor. Ayrıca kredi sicilinizin bozuk olmaması da kredi almak için önemli koşullar arasında yer alıyor.

akbank-ve-ing-724-nakit-veriyor-atmden-dakikalar-icinde-cekebilirsiniz-belgesiz-imzasiz-aninda-2

HIZLI KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Akbank ve ING Bank hızlı kredi başvurusu yapmak çok kolay. Bu iki bankanın mobil bankacılık ve internet bankacılığı sistemleri üzerinden Sadece 5 dakika içerisinde başvuru işlemlerini tamamlayabilirsiniz. Kredi onayı cevabı ise cep telefonunuza SMS olarak gönderilir. Talep ettiğiniz kredi onaylandıktan sonra en yakın banka ATM'sine girerek tutarı tahsil edebilirsiniz. Ağustos ayı sonuna kadar geçerli olacak kampanyadan yararlanmak için kredi notunuzun düşük olmaması ve kredi sicilinizin temiz olması gerekiyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@