Akbank ve Finansbank 20.000 TL kredi başvurusu başladı. Akbank ve Finansbank üzerinden 20 bin TL'ye kadar kredi başvurusu yapabiliyorsunuz. Akbank ve Finansbank 20.000 TL kredi almak için başvuru şartları nelerdir? Sizler için yaptığımız bu araştırma ile birlikte bankaların yaptığı son kredi kampanyası olan 20.000 TL kimlik ile kredi kampanyasına başvurunuzu kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Yazımızı okuyarak detaylı bilgileri öğrenebilirsiniz.

Bankalar sürekli olarak güncel kredi kampanyaları yapmaktadırlar. Sizlerde eğer bir kredi ihtiyacınız olduğunda ve para ihtiyacımız olduğunda kredi başvurusu yapacaksanız bu kampanyalara katılabilirsiniz.

Araştırmalarınızda sizlere kolay onay veren bankalar ile birlikte Akbank ve Finansbank'ın 20 bin TL'ye kadar online olarak nasıl kredi vereceğinden de bahsedeceğiz. Verilecek 20.000 TL ihtiyaç kredisi 36 ay vadeye kadar verilmektedir. Dilerseniz bu krediler de 3 ay ertelemeli de kredi kullanabiliyorsunuz. Başvuru yaptıktan sonra onay almak istiyorsanız kredi notunun en az 1200 ve üzerinde olması gerekiyor.

Akbank 20.000 TL kredi başvurusu nasıl yapılır

Akbank üzerinden 20.000 TL'ye kadar kredi başvurusu yapmak istiyorsanız bankanın birden fazla çeşit yöntemli kredi başvuru aşamalarına inceleyebilirsiniz. Özellikle bankada hesabı olan kişiler için kredi başvurusu yapmak oldukça kolaydır. Çünkü banka kredi başvurusu yapacak olan müşterilere Akbank Direkt uygulaması üzerinden Online olarak Kredi imkanı sunmaktadır. Akbank Direkt üzerinden kullanacağınız bu krediler de banka düşük faiz oranları ile birlikte masrafsız kredi seçeneklerinde müşterilere sunulmaktadır.

Akbank üzerinden ayrıca SMS ile de kredi başvurusu yapabiliyorsunuz. Cep telefonunuzu Mesaj kısmına girerek buraya Kredi yazın boşluk bırakın TC kimlik numaranızı yazarak 4425 numarasına gönderin. Bu şekilde Akbank 20.000 TL kredi başvurusunda bulunabiliyorsunuz. Ayrıca 444 25 25 numarasını aradıktan sonra da banka üzerinden kredi başvurusu yapabiliyorsunuz. Akbank SMS ile kredi başvurusu yapacak olan müşterilerine Kredi notuna göre de faiz oranları ile işlem yapmaktadır. Kredi başvurusu banka şubesinden banka internet sitesinden de yapılıyor. Şubelere giderken başvuru yapmak istiyorsanız kimlik ve gelir belgenizi yanınızda götürmeniz gerekmektedir.

Finansbank 20.000 TL kredi başvurusu nasıl yapılır

Finansbank üzerinden de kredi başvurusu yapmak istiyorsanız 3 ay ertelemeli ve 36 ay vadeli krediyi SMS atarak onay alabilirsiniz. 20 bin TL'ye kadar verilen bu kredileri kullanmak istiyorsanız da banka şubesine gidebiliriz TC. kimlik numaranızı 5030 numarasına mesaj attıktan sonra 5 dakika içerisinde sizin ne kadar onay olacağınız cep telefonunuza mesaj ile gelir. Eğer kredi onayı alırsanız 30 gün içerisinde bu onaylık tutarı en yakın banka şubesinden kullanabilirsiniz. QNB Finansbank müşterileri ise internet bankacılığını kullanarak QNB Finansbank üzerinden Online olarak ihtiyaç kredisi kullanabilmektedir. İnternet bankacılığı şubesine girdikten sonra kredi başvurunuzu online olarak yapmak istiyorsanız şifre ile giriş yaptıktan sonra krediler bölümünden ihtiyaç kredisi başvurusu seçeneğini seçebilirsiniz.