Akbank ve QNB Finansbank 3 Ay Ertelemeli 36 Ay Vadeli 66000 TL Kredi Kampanyasını Tanıttı, Uygun Faizlerle Verilecek

Akbank ve QNB Finansbank 3 ay ertelemeli 66 bin TL kredi kampanyası başlattı. Akbank ve Finansbank üzerinden 66.000 TL ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz, sizlere haberimizde detaylar vereceğiz...

Ekonomi 20.08.2021 - 09:17 20.08.2021 - 09:18 Vural Pars

3 ay ertelemeli olarak verilen krediler özellikle son zamanlarda bankaların yaptığı kredi kampanyalarından birisidir. Kredi başvurusu yapıp onay aldıktan sonra kredinizi kullandıktan 3 ay sonra kredi ödemelerine başlarsınız. Bu şekilde siz de rahat bir nefes alır ve kredi ödemesini de gelir durumunuza göre ayarlayabilirsiniz.

Akbank ve QNB Finansbank'ta sizlere 66 bin TL'ye kadar 3 ay ertelemeli kredi kampanyası başlatmıştır. Bu kredi kampanyasına katılmak istiyorsanız, banka şartlarına uygun bir müşteri olmanız gerekiyor.

Kredi politikalarına uygun olan müşteriler kredileri istedikleri zaman kullanabilirler. İsterseniz online isterseniz de banka şubesinden 66.000 TL ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. Kredi kullanmak istiyorsanız banka kredi notunuzun en az 1250 ve üzerinde olması gerekiyor. 66.000 TL ihtiyaç kredisi kullanacak olan müşterilerin, ayrıca diğer bankalardan ödemeleri varsa bu ödemelerinde gününde olması şartı vardır.

66.000 TL ihtiyaç kredisi başvurusu yaptıktan hemen sonra sizlere banka kredi puanımıza göre de faiz oranı uygular. Şartlara uygun olduğunuzu düşünüyorsanız bu iki banka üzerinden hemen kredi başvurunuzu yapabilirsiniz.

Akbank 66 bin TL ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır?

Akbank üzerinden 66 bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusu yapabiliyorsunuz. Bunun için bankanın direkt uygulamasına girmeniz gerekir. Eğer şubeye gitmek istemeden kredi kullanmak istiyorsanız banka müşterisi olmanız durumunda kredi başvurunuzu online olarak yapabiliyorsunuz.

Akbank Direkt uygulaması üzerinden yapacağınız kredi başvurusunda 3 ay ertelemeli ve toplamda da 36 ay vadeli olarak krediyi kullanabilirsiniz. Kredi başvurusu yapacak olan kişiler ayrıca SMS atarak da işlem yapabiliyorsunuz. Bunun için Kredi yazın boşluk bırakın TC kimlik numaranızı yazdıktan sonra bu mesajı 44 25 Numarasını gönderin. Bu şekilde kredi başvurusunu yapmış olacaksınız.

QNB Finansbank 66.000 TL ihtiyaç kredisi başvurusu

Akbank gibi QNB Finansbank üzerinden de hızlı bir şekilde kredi onayı alabiliyorsunuz. 66 bin TL kredi başvurusu yapmak isteyenler banka şubelerine kimlikleri ile birlikte gidebilir veya bankanın internet sitesi üzerinden kredi başvurusu yapabilir.

akbank-ve-qnb-finansbank-3-ay-ertelemeli-36-ay-vadeli-66000-tl-kredi-kampanyasini-tanitti-uygun-1

66 bin TL ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan kişiler 3 ay ertelemeli ve 36 ay vadeli olarak bu kredileri alabilmektedirler. 66 bin TL ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız ayrıca mesaj atarak işlem yapabiliyorsunuz. TC. kimlik numaranızı 50 30 numarasını mesaj olarak gönderirseniz. Banka kredi başvurusunda bulunmuş olacaksınız. 5 dakika içerisinde cevap sizin cep telefonumuza gelecek ve onay almanız durumunda 66 bin TL'ye kadar kredinizi banka şubesinden kimliğinizle kullanabilirsiniz. Eğer bu bankada hesabınız varsa da bu limitlerde ki kredileri şubelere gitmeden de alabiliyorsunuz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@