Akbank ve QNB Finansbank SMS Atan Kişilerin Yeni Bankası Oldu! SMS ile Kredi 50.000 TL 36 Ay Veriliyor. İşte detaylar ve bankalardan başvuru...

Akbank ve QNB Finansbank SMS Atan Kişilerin Yeni Bankası Oldu! SMS ile Kredi 50.000 TL 36 Ay Veriliyor. Akbank ve QNB Finansbank üzerinden yeni bir kredi kampanyası başlatıldı. Akbank ve QNB Finansbank, yapmış olduğu bu kredi kampanyasında SMS ile kredi başvurusu yapacak olan kişilere 50000 TL kadar ödeme vereceğini açıkladı. 36 ay vadeli olarak alabileceğiniz bu nakit kredi kampanyasında, başvurularını gerçekleştirmek isteyen kişilere, Akbank ve QNB Finansbank banka, şartların uygun olması durumunda aynı gün içinde onay vermektedir. 

Akbank ve QNB Finansbank üzerinden işlemlerini gerçekleştirerek, kredi kullanmak isteyen vatandaşlar, banka kredi puanı 1400 ve üzerinde olması durumunda bankadan kredi şartlarına uygun olarak kredi kullanabilmektedirler. Kredi başvurusunu yapacak olan kişiler, özellikle bankaların internet siteleri üzerinden ve SMS kredi servisleri üzerinden istedikleri zaman işlemlerini gerçekleştirebiliyor.

Ve O Ünlü Ödül de Hakan Günday'ın Oldu! Hermann Hesse Ödülü Sahibini Buldu! En son Uysallar'ı Yazmıştı! Ve O Ünlü Ödül de Hakan Günday'ın Oldu! Hermann Hesse Ödülü Sahibini Buldu! En son Uysallar'ı Yazmıştı!

Akbank üzerinden başvuru yapmak istiyorsanız, kredi yazın boşluk bırakın kimlik numaranızı yazarak, 44 25 numarasına gönderin. Akbank, SMS servisi numarası olan 44 25 numarasına göndermiş olduğunuz mesaj sonrasında 36 ay vadeli olarak işlem yapacak ve kredinizi kullanacaksınız. 

akbank-ozur-1

QNB Finansbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, TC kimlik numaranızı 50 30 numarasına mesaj olarak göndermeniz yeterlidir. Tc Kimlik numaranız üzerinden yapılacak olan sorgulamalar sonrasında banka şubesi üzerinden ne kadar kredi onayı aldığınız hakkında bilgiler verilir. 

50000 TL'ye kadar kullanacağınız kredilerde banka 36 ay vadeli olarak işlem yaparken, 50000 TL üzerindeki kredilerde 24 ay yüz bin TL üzerindeki kredilerde ise yeni yasa gereği, 12 ay vadeli ödeme tablosu oluşturabiliyorsunuz. Kredi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar, ayrıca şartları uygun olması durumunda banka şubelerine gitmeden de internet bankacılığı üzerinden kredi kullanabiliyor.