Akbank ve Vakıfbank İş Birliği! 20 Bin TL Faizsiz Kredi Fırsatı

Bankalar ortak olarak kredi verme kararı aldı. Bankalar tarafındann müşterilerin ihtiyaçları göz önüne alınarak yeni kredi kampanyaları düzenleniyor.

Ekonomi 16.09.2021 - 09:02 16.09.2021 - 09:03 Berkay Keskin

Bu kapsamda Akbank ve Vakıfbank'ta vatandaşlara uygun faiz oranları ve vade süreleri ile kredi vermeye devam ediyor. Akbank ve Vakıfbank işbirliğiyle 20 bin TL'Ye kadar faizsiz nakit desteği müjdesi geldi! İki bankadan dev adımın tüm detayları haberimizde sizlerle...

Uzun zamandır bankaların bir araya gelerek çeşitli kampanyalar yaptığını dile getiren müşteriler bankaların duyurduğu cazip fırsatlı kredi kampanyalarını yakından takip ediyor. Müşteriler kredi için anında başvuru yapabilecek ve onaylanan kredilerini anında kullanabilecekler. Sizde acil nakit ihtiyacıyla karşı karşıyaysanız düşük faiz oranlı, 36 aya varan vade fırsatlarıyla aynı zamanda geri ödemede de yaşayacağınız kolaylıklarla kredi çekebilir anında ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Peki nasıl başvuru yapılır? Kredi koşulları neler?

İki Banka Müşterilerine Yeni Kredi Kampanyasını Duyurdu!

Gerçekleştirilen çalışmalar ile birlikte 20.000 TL'ye kadar krediyi faizsiz olarak vermeyi planlarken, Akbank ve Vakıfbank çalışmaları tamamlayarak müşterilere krediye yönelik duyuru yaptı. Gerçekleştirilen duyuruda net bir şekilde 20.000 TL faizsiz kredi verileceği belirtildi. Başvurular resmi internet adresleri üzerinden, mobil bankacılıklardan ya da bizzat şubeler üzerinden alınmaktadır.

Akbank Faizsiz 20.000 TL Kredi Fırsatı

Akbank tarafından gerçekleştirilen açıklama kapsamında 20.000 TL'ye kadar sunulan bu kredinin 36 ay vadeli bir şekilde ve herhangi bir faiz olmadan kullandırılacağı belirtildi. Uzun zamandır faizlerin yüksek olması sebebiyle vatandaşların kredi kullanamadığı ve önemli ihtiyaçlarını karşılayamadıkları gözlemleniyor.

Bankalar çok cazip olmasa da bir araya gelerek pek çok kampanyayı diğer bankalar ile beraber sunmayı sürdürürken Vakıfbank ve Akbank'tan da müşterileri rahatlatacak bir kredi kampanyası duyurusu geldi. Vakıfbank ve Akbank müşterilere hiç bir faiz talep etmeden 36 aya varan vade fırsatları ile kredi sunuyor. Acil nakit ihtiyacı bulunan müşteriler krediye yönelik ayrıntıları merak ediyor. Akbank nakit ihtiyacıyla karşı karşıya kalan müşterilerine 20.000 TL faizsiz kredi vereceğini duyurdu. Krediye yapılan başvurular onay aldıktan sonra kredi tutarınız anında hesabınıza aktarılıyor.

Vakıfbank 20.000 TL Faiz Kredi Fırsatı

Türkiye'nin en çok işlem gerçekleştirilen bankalarından Akbank ve Vakıfbank müşterilerine 20.000 TL limitli 36 ay vadeli faizsiz kredi vereceğini duyurdu. Akbank tarafından yapılan açıklamadan sonra Vakıfbank'ta aynı şekilde bir açıklama gerçekleştirdi. Banka yaptığı açıklama içerisinde kısa süreli olarak 20.000 TL'nin 36 ay vade fırsatı ile herhangi bir faiz uygulanmadan verileceği söylendi. Akbank müşterilerin de olduğu gibi Vakıfbank müşterisi de bu gelişmeye çok sevindi. 

Kimler Bu Kredilerden Faydalanabilecek?

Gerek Akbank gerekse Vakıfbank tarafından gerçekleştirilen açıklamalar kapsamında kredinin kimlere kullandırılacağı yönünde net bir bilgi bulunmamaktadır. Ancak Vakıfbank ve Akbank tarafından bugüne kadar verilen kredilerin genel olarak ortak koşulları mevcut. Verdikleri tüm kredilerde T.C. Vatandaşı olma koşulu aranıyor. 2. önemli koşul ise 18 yaşının üzerinde olmak. 18 yaşının üzerinde olan ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan her birey bu kredilerden faydalanabilecek.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@