Akbank yapılmayanı yapıyor! Limitleri yükseltti, faizleri indirdi. 99.000 TL kredide faiz oranı 0.89 oldu!

Akbank eylül ayında da kredi fırsatları ile vatandaşlara can suyu olmaya devam ediyor. Düşük faizli kredi kampanyası başlatan banka limitleri ise iyiden iyiye yükseltti.

Ekonomi 09.09.2021 - 08:59 09.09.2021 - 08:59 Volkan Arık

Akbank yapılmayanı yapıyor! Limitleri yükseltti, faizleri indirdi. 99.000 TL kredide faiz oranı 0.89 oldu!

Akbank, vatandaşların artan Borçları ve ekonomik sıkıntıları nedeniyle yaşadığı zorlukların üstesinden gelebilmek için kampanya üstünde kampanya yapmayı sürdürüyor. Birçok kişi özellikle pandemi sürecinde yaşadığı ekonomik sıkıntılar nedeniyle bankaların kredi kampanyalarını değerlendirirken Eylül ayının en büyük kampanyası Akbank'tan geldi. Kredi faiz oranlarını dibe çeken Akbank, Kredi limitlerini ise iyice yükseltti. 99 bin TL'ye kadar acil nakit kredi sağlayan banka, 0.89 faiz oranı ile kredi vermeye başladı. Akbank'ın kredi kampanyası 1 ay boyunca geçerli olacak ve başvuru Yapan bütün vatandaşlar faydalanabilecek. Tüm vatandaşların acil nakit ihtiyaçlarını karşılamak isteyen banka, Zorlu koşullar aramadan herkese kredi veriyor. Akbank ihtiyaç kredisi kampanyası ve detaylar haberimizde sizleri bekliyor…

Akbank, Temmuz ayında sistemlerinde oluşan hatalar nedeniyle zor günler geçirmiş ile ardından başlattığı kredi kampanyaları ile müşterilerinin gönlünü kazanmayı başarmıştı. Türkiye'de en çok müşterisi olan özel bankalar arasında yer alan Akbank Eylül ayı faiz oranları ile ilgili yeni bir duyuru yayınladı. En çok tercih edilen bankalardan olan Akbank, ihtiyaç kredisi faiz oranlarında limit arttıkça faizleri düşürüyor. Yani 99 bin TL'ye kadar olan Kredi kampanyalarında Akbank'ın faiz oranı 0 89’a kadar çekildi. Üstelik de bu imkânı değerlendirmek için bankanın müşterisi olmanız gerekmiyor. Dilediğiniz kadar vade seçenekleri ile kullanabileceğiniz Kredi herkese veriliyor, Akbank'ın kampanyası sayesinde vatandaşlar rahat bir nefes alıyor. Akbank düşük faizli ihtiyaç kredisi kampanyası detayları haberimizde...

akbank-yapilmayani-yapiyor-limitleri-yukseltti-faizleri-indirdi-99000-tl-kredide-faiz-orani-089-1

Akbank eylül ayı yeni kredi kampanyası özellikleri

Akbank Eylül ayında Dilediğiniz kadar tutarda kredi veriyor. Ancak Akbank'ın düşük faizli kredi kampanyası yüksek limitli krediler için geçerli oluyor. Yani 10.000 TL kredi çekenler yüksek faiz öderken 99 bin TL kredi alanlar daha düşük faizle kredi kullanma imkanı buluyor. 36 ay vadeli olarak verilen kredi, Yüzde 0.89 ile 2.01 arasında faiz oranları ile sizlere sunuluyor. İhtiyaç kredisi almak isteyenler ya da taşıt kredisi kullanmak isteyenler Akbank'ın yüksek limitli kampanyasından faydalanarak ihtiyaçlarını giderebilir. Bankada limit arttıkça faiz oranları düşerken aynı zamanda vade seçenekleri de Kredi'nin faiz oranlarını etkiliyor.

akbank-yapilmayani-yapiyor-limitleri-yukseltti-faizleri-indirdi-99000-tl-kredide-faiz-orani-089-2

Akbank kredi başvuru koşulları

Akbank ihtiyaç kredisi kullanmak isteyenler banka şubelerinden başvuru işlemlerini yapabilecekleri gibi online başvuru kanallarını kullanarak da Kredi hakkında detaylı bilgi alıp başvuru işlemlerini tamamlayabilir. Mobil bankacılık ve telefon bankacılığı üzerinden de Akbank'ın kredisine başvuru yapmak mümkün. Bunun yanında banka 18 yaşından büyük olan, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan ve bankalarla bir problem yaşamayan bütün vatandaşlara Kredi sağlıyor. kredi notu yüksek olanlar daha fazla limitli Kredi alabilirken kredi notu düşük olanlara da yüksek faiz oranları uygulansa bile banka tarafından Kredi sağlanıyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@