Akbank Yaz Kredisi Kampanyası ile 390 TL Taksit Ödeyene 10 bin TL Kredi Verecek

Akbank son dakika olarak, sosyal medya hesaplarında ve kendi resmi internet sitesi üzerinde Yaz Kredisi kampanyasını duyurdu.

Ekonomi 12.06.2021 - 22:29 12.06.2021 - 22:30 Berkay Keskin

Akbank üzerinden verilen bu destek kredilerinde, 36 ay vadeli 390 TL taksitli 10 bin TL kredi dönemi başladı. Yaz aylarında ihtiyacı olan kişiler için yapılan bu kampanyada 10 bin TL üzerinden de kredi başvurusu yapabileceksiniz. Banka evlenmek isteyenlere, tatile gitmek isteyenlere, mobilya ve eşya alacaklara, kısacası tüm ihtiyaçlarınız için kullanacağınız bir kredi kampanyası başlattı. Sizlerde bu kredi kampanyasına katılarak anında onaylı yaz kredisini kullanabilirsiniz. Banka başvuru yapacak olan kişilere de hızlı başvuru yöntemleri sunacaktır. 

Akbank Yaz Kredisi 

Akbank'ın Ağustos sonuna kadar devam ettireceği yaz kredisi kampanyası ile birlikte, müşterilerine anında destek verecektir. Kredi başvurusu yapacak olan kişiler, ihtiyaç kredisi alması durumunda anında onay alabileceklerdir. Kredi başvurusu için istediğiniz ihtiyaca göre kredi kullanabilirsiniz. Yaz aylarında özellikle tatil, düğün gibi işleri olan kişiler, bu krediler ile rahat bir nefes alabilir. Üstelik yaz kredisi alacak kişiler, yaz bittikten sonra kredi ödemesine başlayacaklardır. 3 ay ertelemeli verilen bu kredilerde 12 ay 24 ay ve 36 ay vadeli kredi seçenekleri sunulmaktadır. 

Akbank Yaz Kredisi Hesaplama

Kredi kullanmak isteyenler için banka %1.63 faiz oranı ile işlem yapacak. Kredi başvurusu yapacak kişiler, 36 ay vadeli 10 bin TL kredi alırsa, 390 TL ödeme yapabileceklerdir. Kredi kullanmak isteyenler 24 ay vadeli 10 bin TL kredi başvurusu yaparsa, aylık 526 TL, 12 ay vadeli başvurusunda ise, 943 TL aylık ödeme vermektedir. Yaz kredisi olarak başvuru yapacak kişiler ise bankanın birden fazla yöntemlerini kullanarak kredi başvurusu yapabileceklerdir. 

Kredi Başvurusu Yöntemleri 

Akbank'tan yaz kredisi başvurusu yapacak olan kişiler, belirli yöntemler ile kredilerini kullanabilirler. Bunlardan en çok tercih edileni SMS kredi başvuru yöntemidir. SMS ile kredi başvurusu yapmak istiyorsanız, cep telefonunuzun mesaj kısmına girerek buraya Kredi yazın boşluk bırakın TC yazarak 4425 numarasına gönderin. 44 25 numarasına atılan mesaj sonrası 5 dakika da kredi sonucu gelecektir. Kredi sonucu uygun olması durumunda banka şubesinden kredi kullanabilirsiniz. 
Akbank ayrıca online internet üzerinden de kredi veriyor. Banka hesabı olan kişiler, alacakları internet bankacılığı şifresi ile birlikte, hemen kredilerini kullanabilirler. Kredi kullanmak için Akbank Direkt uygulmasına girebilirsiniz.

Yaz kredisi başvurusu ATM, Banka şubeleri ve 444 25 25 müşteri hizmetleri numarasını arayarak da yapılabilmektedir. Kredi başvurusu yaptığınızda banka sizlere hemen sonuç verir ve bu sonuca göre anında onay alabilirsiniz. 
 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@