Akbank Yeni Başlayan Kampanyasını Duyuruldu! Başvuru Yapanlara 5.000 TL Tutarında Kredi Kartı, 10.000 TL İhtiyaç Kredisi

Akbank Yeni Başlayan Kampanyasını Duyuruldu! Başvuru Yapanlara 5.000 TL Tutarında Kredi Kartı, 10.000 TL İhtiyaç Kredisi Veriyor…

Ekonomi 28.09.2021 - 11:25 28.09.2021 - 11:25 Vural Pars

Akbank yeni başlayan kampanyasını basına duyurdu. Başvuru yapanlara 5.000 TL tutarında kredi kartı, 10.000 TL tutarında ihtiyaç kredisi sunuyor. Akbank yaptığı bu kredi ve kredi kartı kampanyasıyla rekor başvuru olacağını tahmin ediyor. Detaylar haberimizde…

Akbank tarafından yapılan açıklamada yeni bir kampanya ile tüm müşterilerinin nakit ihtiyacını çözüyor. Yeni kampanyaya olan ilginin rekor düzeyde olacağını tahmin eden banka, pandemi döneminde en çok destek veren bankalardan biri olduğunu vurguladı.

Akbank üzerinden uygulamaya konulan ihtiyaç kredisine başvuru yapmak isteyenlere anında onay verilecektir. 5.000 TL kredi kartı ve 10.000 TL kredi almak isteyenlere başvuru yapmaları halinde hemen onay verilecektir. Bankanın sağlamış olduğu avantajlardan faydalanmak için kredi kartı tercih edilebilir.

Akbank Tarafından 10.000 TL Kredi 

Akbank normalleşme sürecinde yeni kampanyalarını duyurmaya devam ediyor. 10.000 TL ye kadar ihtiyaç kredisi kampanyasında 36 ay vadeli kredi seçeneğini uygulamaya koydu. Kredi notu yüksek olanlara hitap eden kampanyaya belirlenmiş şartları yerine getirenlere kullandırılıyor.

Akbank tarafından uygulamaya konulan kredi kampanyasına başvuru yapmak isteyenler SMS yolu ile başvuru yapabilir. Bunun için Kredi yazıp boşluk bırakılır. TC kimlik numarası yazılarak 4425 e mesaj atılarak kısa sürede sonuç mesaj olarak alınabilir. Onaylanmış olan krediyi almak için en yakın banka şubesine gidilebilir. İnternet bankacılığı da kullanılarak başvuru yapılabilir.  Bunun yanı sıra 444 25 25 numaralı müşteri hizmetleri üzerinden de başvuru yapılabilir.

akbank-yeni-baslayan-kampanyasini-duyuruldu-basvuru-yapanlara-5000-tl-tutarinda-kredi-karti-1000

Akbank 5.000 TL Kredi Kartı Başvurusu 

Akbank üzerinden sunulan 10.000 TL ve üzerinde kredi alan müşteriler, ayrıca bankanın Axess özelliğine sahip kredi kartını da alabilecektir. Bu karta sahip olmak için başvuru yapmaları gerekir.  Başvuru için internet bankacığı kullanmanın yanında banka kredisi başvurusu sırasında kredi kartı başvurusu da yapabilirler. Onaylanan kredi kartı şubede basılması durumunda hemen kullanılabilir. Şubede basılmayan kredi kartı ev veya işyeri adresine kurye ile gönderilir. Akbank üzerinden sunulan 5.000 TL tutarında Axess özelliğine sahip kredi kartı alış verişlerde kullanılabilir.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@