Akbank yeni bir kampanyaya imza atarak 100.000 TL tutarlı ihtiyaç kredisini 0.75 faizle verecek

 Akbank yeni bir kampanyaya imza atarak 100.000 TL tutarlı ihtiyaç kredisini uygulamaya koyuyor. Sizlerde bu kampanyaya dâhil olarak ihtiyaç kredisine sahip olabilirsiniz

Ekonomi 28.10.2021 - 09:37 28.10.2021 - 09:39 Vural Pars

Akbank’tan 0,75 Faizli Kredi İmkânı! : Akbank yeni bir kampanyaya imza atarak 100.000 TL tutarlı ihtiyaç kredisini uygulamaya koyuyor. Sizlerde bu kampanyaya dâhil olarak ihtiyaç kredisine sahip olabilirsiniz. Talep edilecek kredi için uygulanacak olan faiz oranı ise 0,75 oranında gerçekleştirilecek.

Özel banka olarak hizmet veren Akbank 100 bin TL tutarlı,0.75 faiz oranı Üzerinden kredi imkânı sunuyor. Akbank yeni bir kampanyaya imza atarak 100.000 TL tutarlı ve 0,75 gibi düşük faiz oranlı kredi imkânını müşterilerine sunuyor.

Akbank nakit sıkıntısı çeken vatandaşlarını düşünerek yeni bir kampanyaya imza atıyor. 0,75 faiz oranlı üzerinden 100.000 TL tutarlı kredi desteğini müşterilerinin hizmetine sunacağı duyurusunu yaptı. İhtiyaç kredisi olarak ön plana çıkan bu kredide 36 ay vade yerine 24 ay vade uygulaması ile düşük faiz oranlı krediden faydalanılabilir.

Akbank yaptığı duyuruda ihtiyaç kredisinden faydalanmak isteyen kişiler için hemen onay vermekte. Kredi şartlarını yerine getiren vatandaşlar başvurularını gerçekleştirerek, yüksek kredi limiti elde edebilirler. Yüksek limitli kredi imkânı ile tüm borçların kapatılması şansına sahip olabilirsiniz.

akbank-yeni-bir-kampanyaya-imza-atarak-100000-tl-tutarli-ihtiyac-kredisini-075-faizle-verecek1

Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Akbank tarafından uygulamaya koyulan 100.000 TL tutarlı ihtiyaç kredisi için başvuru yapmak isteyen, en yakın Akbank şubesine uğrayarak ve ya bankanın internet sitesini kullanarak taleplerini gerçekleştirebilirler. Bunun yanı sıra ihtiyaç kredisi için ATM üzerinden başvurular kabul edilmekte. Başvuru sonucunda onay alınan kredi tutarı banka hesaplarına hemen aktarılır.

Emekli vatandaşlar tarafından en çok tercih edilen banka olan Akbank uygulamaya koyduğu kredi için 36 ay vade uygulamakta ilk ödeme ise 3 ay ertelemeli şeklinde gerçekleştirilmektedir. 50.000 TL lik kredi kullanımında ertelemesiz 24 ay vade ile ödenebilmekte.

Akbank tarafından uygulamaya koyulan mobil uygulama ile vatandaşlar şubeye gitmeden masrafsız ve belgesiz bir şekilde ihtiyaç kredisi alabilmekte. Güncel faiz oranları ile kredi hakkında daha geniş bir bilgi almak için müşteri hizmetlerinden bilgi alınabilir. Ayrıca bankanın internet sitesi ziyaret edilerek gerekli olan bilgilere ulaşılabilir. Tüm açıklamalar site üzerinde mevcut.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@