Ülkemizde hizmet veren bankalar arasında en çok işlem yapan ve müşterisi bulunan bankalardan biridir. Düzenlemiş olduğu kampanyalara bir yenisini daha ekliyor.

Müşterileri için, cazip faiz oranları ve uygun vade süreleri ile yeni krediler sunan banka korona virüsün kişiler üzerindeki etkilerini azaltmak ve ekonomiye ivme sağlamak için vatandaşlara uygun kredi sunmaya devam ediyor. Bu kredilere kimler başvurabilecek? Uygulamaya koyulacak kredileri ile ilgili detaylar haberimizde…

Pandemi süresince birçok ihtiyaç sahibine kredi imkânı sunan banka, vatandaşlara destek olmaya devam ediyor. Farklı tutarda krediler ile müşterilerine hizmet sağlayan banka, 30 bin TL ye kadar kredi sunuyor. Kredi ile ilgili ayrıntılar bankanın resmi internet sitesinden duyuruldu.  Acil nakit ihtiyacı hisseden kişilere bu süreçte Akbank’ın sunduğu cazip kredi fırsatı herkes tarafından ilgi ile takip ediliyor.

Akbank’tan Müşterilere Düşük Faizli Kredi Fırsatı

Akbank tarafından müşterileri sunulan düşük oranlı krediden faydalanmak isteyenler nüfus cüzdanı ile Akbank şubelerine müracaat edebilir. Mobil bankacılık üzerinden de başvuru yapılabildiği gibi müşteri hizmetlerinden de başvuru yapılabilir. Banka tarafından uygulamaya koyulacak kredinin faiz oranı %1,30 olarak belirlenmiş olup 48 ay vade süresi tanımlanmıştır.

akbank-yeni-musterilerine-30-bin-tl-odeme-veriyor-akbanktan-herkese-dusuk-faizli-nakit-firsati

Kredide Uygulanacak Vade Süresi 48 Ay 

Akbank tarafından müşterilerine duyurulan bilgilere göre, kredide uygulanacak vade 48 ay olarak belirlendi. Ekonomik yönden sıkıntı yaşayan vatandaşlar var olan kredi borçlarını ödemekle güçlük çekiyor. Bu kapsamda Akbank vatandaşlara rahat nefes almalarını sağlamak için geri ödemede kolaylıklar sağlıyor. Ödemelerde 12, 24, 36 ve 48 ay vade fırsatları sunuyor.

Başvuru Nasıl Yapılacak?

Akbank üzerinden sunulan kredi de 30 bin TL kredi için vatandaşlar başvurularının nasıl yapılacağı konusunda bilgi sahibi olmak istiyor.  Nakit ihtiyacı olan ve gerekli koşulları sağlayan müşteriler bu kredilerden faydalanma imkânına sahip olacak. Başvuru yaparak onay alan kişiler aynı gün için hesaplarına kredi tutarı aktarılacak. Sizlerde bankanın sunmuş olduğu bu cazip kredilerden faydalanmak istiyorsanız başvuru yapabilirisiniz. Başvuru yapan müşterilerine olumlu veya olumsuz olarak geri dönüş yapılır.