Akbank, çalışanlarına özel bir kampanya ile promosyon müjdesi verdi. Emeklilere yönelik promosyon haberlerinin ardından Akbank'ın da çalışanlarına yönelik bu adımı, bankanın müşteri memnuniyetine verdiği önemi bir kez daha gösteriyor. Detaylar incelendiğinde, bu kampanyanın Akbank çalışanlarına sağladığı avantajlar oldukça dikkat çekici.

Akbank'ın başlattığı kampanya kapsamında, çalışanlara ek promosyon ödemesi yapılacak. Bu promosyonlar, maaşlarını Akbank'a taşıyan çalışanlar için geçerli olacak. Kampanya kapsamında her ay tek seferde yapılacak olan para transferleri ile hesaplara 7 bin 500 liraya kadar promosyon ödemesi gerçekleştirilecek. Bunun yanı sıra, bakiye tutarına göre değişen promosyonlar mevcut. Örneğin, 25 bin ile 50 bin lira arasında bakiye aktarımında 2 bin 500 lira, 50 bin ile 100 bin lira arasında bakiye aktarımında 5 bin lira, ve 100 bin lira üzerinde bakiye aktarımında ise 7 bin 500 lira promosyon ödülü verilecek.

Akbank tarafından belirlenen başvuru şartlarına göre, müşterinin tercih ettiği para girişini vadesiz lira hesaplarına bir yıl boyunca her ay tek seferde sağlaması gerekiyor. Bununla birlikte, Akbank'a mobil üzerinden müşteri olunması ve ardından 35 gün içerisinde programa dahil olunması gerekiyor. Akbank kartı ya da artı ürünlere sahip olanlar, otomatik fatura talimatı vermesi ile birlikte programa dahil olabilecekler.

Ziraat Bankası TC Kimlik Son Rakamları 0-2-4-6-8 Olanlar Duyurdu: 10.000 TL Üzerinde EK ÖDEME ve KREDİ! Ziraat Bankası TC Kimlik Son Rakamları 0-2-4-6-8 Olanlar Duyurdu: 10.000 TL Üzerinde EK ÖDEME ve KREDİ!

Akbank'ın çalışanlarına yönelik bu promosyon kampanyası, bankanın müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımını bir kez daha gösteriyor. Çalışanlarına sağladığı ek promosyonlarla, Akbank hem çalışanlarının maddi açıdan daha güvende hissetmelerini sağlıyor hem de onlara ek avantajlar sunuyor. Bu kampanya ile Akbank, sadece müşteri odaklılığını değil, aynı zamanda çalışanlarına verdiği değeri de ortaya koyuyor.