Akbank yine yaptı yapacağını! Gelir belgesi istemeden "50.000 TL" ödüyor

Akbank üzerinden yapılan son dakika kampanyası ile birlikte 50.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyen kişilere gelir belgesiz kredi onayı verileceği duyuruldu

Ekonomi 20.10.2021 - 10:08 20.10.2021 - 10:09 Vural Pars

Akbank üzerinden yapılan son dakika kampanyası ile birlikte 50.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyen kişilere gelir belgesiz kredi onayı verileceği duyuruldu.

Düşük faiz oranları ile ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişilerin adres olarak akbank'a gösteren haberimizde 50.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilerin Akbank üzerinden nasıl gelir belgesiz kredi alabileceği hakkında bilgiler vereceğiz. Akbank son zamanlarda yapmış olduğu kampanyalar ile adından sıkça söz ettiriyor. İnternet reklamları ve televizyon reklamları üzerinden de birçok haber paylaşımları yapılıyor. Akbank başlatmış olduğu 50.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisinde müşterisi olan veya olmayan herkes için gelir belgesiz olarak 36 ay vadeli Kredi vereceğine son dakika olarak duyurdu.

Akbank müşterilerine özel kredi kampanyası yapıyor

Akbank müşterisi olan kişiler kendilerine özel olarak Kredi kampanyasına katılabilmeleri için bankadan internet bankacılığı şifresi almaları gerekiyor. Akbank internet bankacılığı şifresi ile birlikte direkt uygulamasına girerek buradan tüm bankacılık işlemlerinizi 7gün 24saat yapabilirsiniz. Akbank direkt uygulaması üzerinden ayrıca ihtiyaç kredisi ve kredi kartı başvuruları da istediğiniz zaman yapılabiliyor. Üstelik banka müşterisi olan kişiler Akbank direkt uygulaması üzerinden onay alırsa kredilerine hemen hesaplarına aktarabilir ve hemen kendi banka hesabı üzerinden kullanabilirler.

Akbank SMS ile onay verecek

Akbank müşterisi olmayan kişiler için ise banka sms ile banka şubelerine gitmeden kredi başvurusu yapma imkanı sunmaktadır. Sms ile Cep telefonunuz üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız ücretli mesaj atarak hemen ne kadar kredi onayı aldığınızı görebiliyorsunuz. Cep telefonunuzun mesaj kısmından Kredi yazın boşluk bırakın ve t.c. kimlik numaranızı da yazarak bu mesajı 4425 numarasına gönderin.

akbank-yine-yapti-yapacagini-gelir-belgesi-istemeden-50000-tl-oduyor

Göndermiş olduğunuz mesaj sonrasında banka kendi genel müdürlüğü tarafından kredi notu sorgulaması yapacak ve sizleri hemen hızlı bir şekilde 5 dakika sürmeden Kredi sonucunu cep telefonunuza mesaj olarak gönderecektir. Kredi notu yüksek olan kişiler sıkıntısız bir şekilde kredi onayı alırken kredi notu sınırda olan kişiler ise banka şubelerine giderek evrakları ile başvuru yapmaları istenecektir. Bankanın resmi internet sitesi üzerinden veya müşteri hizmetleri numarasını arayarak güncel faiz oranlarını öğrenebilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@