Bankalardan yeni kredi kampanyası 180 bin TL ihtiyaç kredisi başladı. Sizlerde bankalar üzerinden bu yeni kredi kampanyasına katılarak ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz. Sizlere yazımızda 180 bin TL kredi veren bankalar hangileridir, kredi başvuru şartları nelerdir, bu konu hakkında bilgiler vermek istiyoruz. Sizlerde bu bankalar üzerinden kredi başvurusu yaparak 36 ay vadeye kadar ihtiyacınızı giderebilir veya diğer bankadaki olan borçlarımızı da kapatabilirsiniz.

180 bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorsanız bazı şartlara uygun olmanız durumunda kredinizi hemen kullanabilirsiniz. 180 bin TL kredi kullanacak olan kişilerin kredi notunun yüksek olması gerekiyor. Kredi notu düşük olan kişiler maalesef onay alamazlar. 180 bin TL kredi kullanacak olan kişilerin ayrıca bu kredileri ödeyebilecek bir gelir belgesine sahip olması da gerekiyor. Bankalar genellikle kredi notu düşük olan emeklilere bu klinikte kredileri vermektedir. Bunun da onay alması için emekli kredinizi kredi alacağınız bankaya taşımanız gerekiyor. Sizlere de şartları uygun olduğunuzu düşünüyorsanız vereceğimiz bankalar üzerinden kredi başvurunuzu yapabilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası 180 bin TL ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır?

Yapı Kredi Bankası üzerinden 180 bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusu yapabiliyorsunuz. Kredi başvuru şartlarına uygun olduğunuzu düşünüyorsanız banka şubelerine giderek kimlik ve gelir belgenizi verdikten sonra kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Kredi başvurusu onay aldıktan sonra aynı gün içinde kredinizi kullanabiliyorsunuz. Banka 180 bin TL kredilerde kişilerin en az 1300 ve üzerinde kredi notunun olmasını isteyecektir.

100.000 TL üzerinde kredileri de banka sadece kendi bankası'nda hesabı olan ve daha önce bu bankadan kredi ve kredi kartı kullanmış olan kişilere vermektedir. Eğer bu şartları uygun bir müşteri değilsiniz bankadan ipotek karşılığında kredi kullanabilirsiniz. Kullanacağınız kredilerde de banka sizin diğer bankadaki olan kredi ve kredi kartı borçlarınızı da kapatmak isteyecektir. Bu şekilde kredi başvurusu yapmak istiyorsanız banka şubesine gidebilir veya bankanın resmi internet sitesi üzerinden kredi başvuru formunu doldurarak işlem yapabilirsiniz.

akbank-ziraat-bankasi-ve-yapi-kredi-gelir-belgesi-istemeden-ihtiyaci-olanlara-180000-tl-verecegi1

Ziraat Bankası 180 bin TL kredi başvurusu

180 bin TL'ye kadar kredi kullanmak isteyen kişiler kredi başvurularını Ziraat Bankası üzerinden düşük faizlerde de yapabilmektedirler. Kredi başvurusu yapacak olan kişiler şartlara uygun olmaları durumunda bu kredileri hızlı bir şekilde Ziraat Bankası'ndan 36 ay vadeye kadar alabilir. Emekli olan kişilerin emekli maaşlarını bu bankaya taşımaları durumunda çalışan kişilerin çalışma maaşlarının en az 6 aydır aynı iş yerinde olmaları durumunda kredilerine kullanabileceğini söylemek isteriz. Bu şartlara uygunsanız Ziraat Bankası sizlere uygun faiz ile kredi verecektir. 180 bin TL kredi kullanacak olan kişilerin emekli maaşlarını bu bankadan almaları durumunda kredi notu düşük olsa bile kredi onayı alabileceğini söyleyebiliriz.

Akbank 180.000 TL ihtiyaç kredisi başvurusu

Akbank ihtiyaç kredisi başvurusu olarak 180 bin TL kredi kullanmak istiyorsanız banka şubelerine giderek kredi başvurusunda yapabilirsiniz. Kredi başvurusu yapacak olan kişilerin banka şubelerine gittikleri zaman hızlı bir şekilde kredilerine alabileceğini söylemek istiyoruz. Kredi sonucu uygun olan kişiler Akbank şubelerinden alacakları bu krediler de kendi kredi notuna göre de faiz oranlarından yararlanacaklardır.

asd134

Akbank hesabınız varsa Akbank mobil uygulaması olan Akbank Direkt üzerinden kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Bu şekilde de hızlı bir şekilde kredi kullanılmaktadır. 100.000 TL'ye kadar alacağınız kredilerde online olarak işlem yapmanız mümkündür. Kredi kullanmak isteyen kişiler bu şekilde yaptıkları başvurularda onay almaları ile birlikte en kısa sürede kredilerine hesaplarını atabilmektedirler. Sizlerde Akbank üzerinden 36 ay vadeli bir 3 ay ertelemeli bu krediyi kullanabilirsiniz.