Bankalar çeşitli ihtiyaç kredilerini cazip fırsatlarla müşterilerine sunmaya devam ediyor. Özellikle pandemi sürecinde bankalar vatandaşların ihtiyaçlarını karşılamak adına pek çok kalemde kredi kampanyası düzenliyor. Bu kapsamda Akbank, Ziraat Bankası ve Şekerbank'tan cazip ihtiyaç kredisi müşterilere sunuldu. Peki nasıl başvuru yapılır? Faiz oranları neler? Başvuru koşulları neler? Detaylar haberimizde sizlerle...

İhtiyaçlar arttığında vatandaşlar acil nakit ihtiyacıyla karşı karşıya kalıyor. Bankalar vatandaşlara destek olmak amacıyla uygun faiz oranları ve geri ödemede kolaylıkla birçok kredi kampanyası düzenliyor. Bu kredi türlerinden biri de ihtiyaç kredisi olarak karşımıza çıkıyor. Sizde bankaların sunduğu cazip ihtiyaç kredisi kampanyalarını yakından inceleyerek size en uygun krediden faydalanabilir nakit ihtiyaçlarınızı anında karşılayabilirsiniz.

Bankalar Cazip İhtiyaç Kredilerini Duyurdu!

İhtiyaçlar arttığında ve ekonomik durumunuz bunları karşılamaya yeterli düzeyde olmadığında başvuracağınız olanaklardan biri de bankaların sunduğu bireysel ihtiyaç kredileri olmaktadır. Ancak pek çok bankanın faiz oranları ve koşulları sunduğu kampanyalardan en uygun olan kampanyayı inceleyerek tercih etmek gerekiyor. Bankalar yeni müşteri kazanmak adına zaman zaman uygun faiz oranları ve uzun vade süreleri ile krediler sunuyor. Bu kampanyalardan yararlanarak sizde acil nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. 

Akbank İhtiyaç Kredisi 

Akbank'ta eğitimden sağlığa pek çok amaç için kullanabileceğiniz bireysel ihtiyaç kredisini %1,60 faiz oranıyla çekebilirsiniz. 36 ay vade süresi ile geri ödemesini yapabileceğiniz kredi bu dönemin en avantajlı faiz oranlarını oluşturuyor. Bankadan 1.000 TL ve 100.000 TL arasında kredi çekebileceksiniz. Sizde Akbank ihtiyaç kredisine yönelik ayrıntıları Müşteri hizmetleri üzerinden, Akbank resmi interet adresi üzerinden ya da bizzat şubeye müracaat ederek öğrenebilirsiniz.

Şekerbank Uygun Faizli İhtiyaç Kredisi Fırsatı

Çeşitli ihtiyaçlar için müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda destek sunan bankalardan biri de Şekerbank. Şekerbank özellikle koronavirüs sebebiyle ekonomik açıdan zor günler yaşayan müşterilerine pek çok kalemde uygun fırsatlarla kredi kampanyaları sunuyor. Bankanın maksimum 36 aya kadar geri ödeme fırsatı sunduğu ihtiyaç kredisinde faiz oranı da %2,30 olarak işleyecek. Bankanın resmi internet adresi üzerinden krediye yönelik ayrıntılar duyuruldu.

Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi Ayrıntıları

Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi kampanyasını müşterilerine duyurdu. Bankanın tatilden tadilata, evlilikten eşya alımına veya eğitimden sağlığa birçok amaç için sunduğu bireysel ihtiyaç kredisi için belirlediği faiz oranı %1,90. Sizde Ziraat Bankası mobil bankacılık aracılığıyla, Müşteri hizmetleri aracılığıyla ya da bizzat size en yakın Ziraat Bankası şubesine müracaat ederek krediye yönelik ayrıntıları öğrenebilir ve başvuru işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.