Akbank’ın 900 TL kampanyası duyanları şaşırttı! Kimlere verileceği belli oldu! Bankada hesabı olanlara Müjde!

BRICS Nedir? Hangi Ülkeler Üye? Türkiye BRICS'e Girecek mi? Neden Erdoğan'ı Kurtarma Planı Dendi? BRICS Nedir? Hangi Ülkeler Üye? Türkiye BRICS'e Girecek mi? Neden Erdoğan'ı Kurtarma Planı Dendi?

Akbank 900 TL kampanyasını nihayet başlattı! Bu kampanyadaki ödemelerin ise kimlere yapılacağı belli oldu!

Akbank müşterisi olan kişilere ve bankanın bankamatik kartını kullanan vatandaşlara özel olarak önemli bir kampanya geliştirildi ve bu kampanya nihayet başlatıldı. Bahse konu olan bu özel ödeme kampanyasında, banka kartı kullanan kişilere 900 TL tutarında bir ödeme yapılacağını duyurdu. Özellikle bankanın bankamatik kartını kullanarak internet üzerinden alışveriş yapmak isteyen kişilere bu tutarda bir ödeme yapılacağını belirttiği için, banka müşterileri ve müşteri olmak isteyen vatandaşlar oldukça yoğun bir ilgi ile bankaya başvurmaya başlamıştır.

Özellikle bankamatik kartını kullanan kişilere internet üzerinden yapacakları alışverişlerde geçerli olabilmek üzere internet üzerinden yapılacak olan alışverişlerde toplam 900 TL’ye varan bir chip-para uygulamasının yapılacağı kampanyası duyuruldu.

Akbank, ödeme kampanyasının yanında ilk defa kendi müşterisi olacak olan vatandaşlar için de özel bir duyuruda bulundu. Buna göre Akbank müşterisi olan kişilere dijital uygulamalarda kullanılmak üzere Akbank kart sunulması halinde yine internet alışverişlerinde kazanılması için oldukça muazzam bir puan kampanyasını başlatmış oldu. Yine bu durumda Akbank, müşterilerine ve müşterisi olmak isteyen vatandaşlara özel olarak belirle banka kartlarını ve kredi kartlarında kullanılmak üzere internet alışverişlerinde 900 TL’ye varan bir puan yüklemesi yapılacağı bilgisini duyurdu. Bu kampanya kapsamında Axess, Free, Neo, Wings kart ile beraber ticari kartlar, kampanyaya dahil edilmemektedir.

Akbank kredi de verecek! 

Akbank hesabı olan kişiler, kredi notu 1200 ve üzerinde olması durumunda bankadan hemen onaylı kredi alabileceklerdir. Bunun için banka şubelerine gitmenize de gerek kalmayacak ve bankanın mobil uygulamasından hemen onay alacaksınız. Banka internet bankacılığı uygulaması olan Akbank Direkt uygulaması üzerinden hemen başvurunuzu yaparak kredi alabileceksiniz. Akbank Direkt uygulamasına giriş yaparak kredi almak istiyorsanız, hemen başvurunuzu yaparak bu bankadan 36 ay vadeli kredi alabilirsiniz. Akbank kredi için ayrıca SMS ile kredi verecek.

Akbank SMS ile kredi başvurusu için KREDİ TC KİMLİK yazarak bu mesajı 4425 numarasına mesaj atabilirsiniz. Bu şekilde kredi başvurusu yapmış olacak ve bu onaylı kredi sayesinde de en yakın bankadan düşük faizli ihtiyaç kredisi alacaksınız.