Akbank'ın güncel kredi kampanyası dikkat çekiyor. 10 bin TL faizsiz kredi alabilmek için pek çok Akbanklı başvurulara başladı. Peki sıfır faizli kredide hangi şartların karşılanması isteniyor? İşte bankanın müşterilerine sunduğu o şart...

En az 1 çocuklu ailelere ödenecek! 8.500 TL ödeme tüm hanelere kesinleşti! En az 1 çocuklu ailelere ödenecek! 8.500 TL ödeme tüm hanelere kesinleşti!

Akbank, önemli bir kampanya başlattı. 10 bin TL faizsiz kredi kampanyasında şartlarını sıraladı. Akbank'a üye olanlara özel verilecek bu kredide faiz talep edilmiyor. Sıfır faizli kredide başka hangi şartlar ön plana çıktı? Güncel gelişmeler ve bankanın kredi kampanyasına ilişkin bilinmeyenlere değineceğiz.

Akbank Faizsiz Kredi Veriyor

Akbank'ın faizsiz kredisi büyük ilgi gördü. İlk defa kredi kart başvurusunda bulunacaklar da bankanın kampanyasını değerlendirebilir. 10 bin TL'yi faizsiz şekilde ödemek ve çeşitli avantajlardan yararlanmak için başvuruda bulunabilirsiniz. 

Son Tarih 31 Aralık 2022!

Yıl sonuna kadar elinizi çabuk tutanlar hem Akbanklı olmanın heyecanını yaşayacak hem de Akbank'ın faizsiz kredisine erişim sağlamış olacak. Bu fırsatla birlikte, daha önce Akbank üzerinden işlem sağlamamış olanlar da harekete geçti. Akbank'tan kartınızı almak için yapmanız gereken başvuru işlemi oldukça kolay. Kredi ve banka kartınıza birkaç dakikalık başvuru sonrasında erişim sağlamanız mümkün.

Düşük Faizli Kredi Paketleri Mevcut

Öte yandan Akbank'ın kampanyasını değerlendirmek için daha önce kart başvurusu yapmamanız gerekiyor. Eğer öncesinde Akbanklı olmuş iseniz ve kampanyaya katılamayacaksanız moralinizi bozmayın. Çünkü Akbank üzerinde düşük faizli önemli kredi kampanyaları mevcut. İhtiyaç kredisi çekebilir ve ödeme kolaylığıyla birlikte kredinizi kullanabilirsiniz. Size özel teklifleri incelemek için yapmanız gereken şey Akbank'ın mobil uygulamasını kullanmak veya dijital bankacılık üzerinden detaylara erişmek.