Akbank müşterisi olanlar 10 bin TL'lik ödemenin sahibi oluyor. Üstelik faizsiz şekilde ödeyebileceksiniz. Kredi arayışı içerisindeyseniz bu fırsatı kaçırmayın. Kampanyada son katılım tarihi ne zaman? Akbank kredi kartı sahipleri için önemli bir kampanya başlattı.

Akbank'ın sunduğu fırsat ile birlikte 10 bin TL'lik faizsiz ödeme için start verildi. Kampanya kapsamında sizler de Akbank müşterisi olabilirsiniz. Güncel fırsatları sizler için paylaşıyoruz. Akbank, son döneme damgasını vuran faizsiz nakit avansı için müşterilerine ödeme alma imkanı sunuyor. Sıfır faizli kredi çekmeyi planlıyorsanız bu fırsatı kaçırmamalısınız. Peki kampanya ne zaman sona erecek?

Yeni Müşteriler Hemen Başvursun!

Akbank'ın yeni müşterileri, kredi kampanyaları konusunda daha fazla avantajlı. Öte yandan kredi olmasa da nakit avans üzerinden faizsiz ödeme alma imkanını değerlendirebilirsiniz. Akbank, 10 bin TL'yi bireysel kredi kartı başvurusunda bulunanlar için verecek. Kampanyada son gün gelmeden başvuru yapmanız tavsiye ediliyor. Detaylar ise haberimizde bulunmakta.

Kampanya Ne Zaman Bitiyor?

Akbank resmi internet sitesi üzerinde yazan bilgi doğrultusunda:
"Kampanyadan 17.10.2022 – 05.02.2023 tarihleri arasında Akbank Mobil'i indirip "Akbanklı olmak istiyorum" butonu üzerinden ilerleyerek uzaktan Akbanklı olma sürecini ilk defa tamamlayan yeni Akbanklılar faydalanabilir." ifadesine yer verildi.

Faturalar İşte Böyle Ucuzlayacak! 150 TL Daha Az Fatura Ödemek İstemez misiniz? Faturalar İşte Böyle Ucuzlayacak! 150 TL Daha Az Fatura Ödemek İstemez misiniz?

Başvurusu onaylanan Akbank müşterilerinin ise ay sonuna kadar kampanyadan faydalanması gerekiyor.
"20.02.2023 tarihine kadar başvurusu onaylanan Akbanklılar, taksitli avans limitleri doğrultusunda kampanyadan 28.02.2023 tarihine kadar faydalanabilecektir."