Akbank'tan 0.77 Faiz Oranları ile Kredi Kampanyası Başlıyor, Son Dakika Duyurusu Yapıldı, Bugün Alabileceksiniz

Akbank'tan 0.77 Faiz Oranları ile Kredi Kampanyası Başlıyor, Son Dakika Duyurusu Yapıldı, Bugün Alabileceksiniz. Bankadan yapılan açıklama ve başvuru şartları haberimizde...

Ekonomi 11.09.2021 - 08:36 11.09.2021 - 08:36 Vural Pars

Akbank'tan 0.77 faiz oranları ile kredi kampanyası başlıyor. Akbank 0.77 faiz oranları ile ihtiyaç kredisi kampanyası ile ilgili bilgiler verdi. 0.77 faiz oranları ile kredi kullanmak isteyen kişilere Akbank yeni bir kampanya başlatarak 36 ay vadeye kadar kredi vereceğini duyurdu. Akbank üzerinden verilecek olan 0.77 faizli kredi Daha önce bu bankalardan kredi alan ve düzenli ödeyen kişilere verileceği duyuruldu.

Akbank üzerinden kredi kullanmak isteyen kişilere banka 50.000 TL'ye kadar bu faiz oranları ile kredi verirken 36 ay vadeli vereceği krediler de ilk taksit ödemelerinde de 3 ay erteleme yapacaktır. Akbank resmi internet sitesi üzerinden ve sosyal medya hesaplarından yapmış olduğu bu duyuruda daha önce bankadan kredi kullanmış ve düzenli ödemeler yapmış kişilerin Kredi alabileceklerini altını çizdi. 

Akbank 0.77 faiz oranları ile kredi kampanyası başvuru şartları nelerdir?

Akbank üzerinden verilen 0.77 faiz oranları ile ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişiler banka kredi politikalarına uygun olmaları durumunda aynı gün içerisinde onay alabilirler. Akbank ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan kişinin Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması ve 18 yaşından büyük olması durumunda Kredi notuna bakılarak onay verilecektir. banka kredi notu 1500 ve üzerinde olan kişilere yapılacak olan Bu kampanyada kredi başvurusu yapmış olduğunuz gün itibarıyla hemen sonucunuzu alabileceksiniz. 1500 ve altında kredi notu olan kişiler ise bankanın diğer kampanyalarından ve düşük faiz oranlı ihtiyaç kredisi kullanabilecektir. 

akbanktan-077-faiz-oranlari-ile-kredi-kampanyasi-basliyor-son-dakika-duyurusu-yapildi-bugun-alab1

Akbank 0.77 faizli kredi başvurusu nasıl yapılır?

Akbank üzerinden 0.77 faiz oranları ile ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişilere banka hızlı bir şekilde kredi onayı vermektedir. 0.77 faiz oranları ile ve diğer faiz oranları ile kredi başvurusu yapmak istiyorsanız bankanın resmi internet sitesine girebilir buradan ihtiyaç kredisi başvuru formunu doldurabilirsiniz. Akbank 0.77 faiz oranları ile ihtiyaç kredisi verirken kişilere hızlı bir şekilde onay sunması için ayrıca SMS ile kredi kampanyası başlattı.

SMS ile kredi başvurusu yapmak istiyorsanız banka kredi politikalarına uygun olmanız durumunda cep telefonunuzu mesaj kısmına girerek Kredi yazın boşluk bırakın ve TC kimlik numaranızı da yazarak 4425 numarasına bu mesajı gönderin. 4425 numarasına göndermiş olduğunuz mesaj sonrasında banka sizlere 5 dakika içerisinde Kredi sonucunu verecek onaylanan tutar kadar kredinizi de en yakın Akbank şubesinden kullanabileceksiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@