Akbank'tan 20.000 TL kredi kampanyasına yeni formül geldi, son dakika duyuruldu

Akbank'tan 20.000 TL kredi kampanyasına yeni formül geldi, son dakika duyuruldu. Akbank'tan 20.000 TL için destek kredisi başladı. İşte detaylar...

Ekonomi 08.09.2021 - 15:43 08.09.2021 - 15:43 Vural Pars

Akbank'tan 20.000 TL kredi kampanyasına yeni formül geldi. Akbank 20.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kampanyası yapacak. Müşterilerine hızlı bir şekilde kredi onayı verecek ve onaylanan bu kredileri istedikleri zaman hızlı bir şekilde hesaplarını aktarabilecek.

20.000 TL'ye kadar ihtiyacı olan kişilere artık banka şubelerine çağırmayan Akbank, internet üzerinden hızlı bir şekilde kredi başvurusu yaparak kredilerini kullanılabilecektir. Akbank üzerinden 20.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusu yapılacak olan kişiler belirtilen Kredi şartlarına uygun olmaları durumunda kredileri ve hızlı bir şekilde aynı gün içerisinde alabileceklerdir. Banka yapmış olduğu duyuru ile birlikte sosyal medya hesapları üzerinden kredi şartlarında duyurud. Sizlerde belirtilen bu Kredi şartlarına uygun müşteriyseniz Akbank üzerinden 20.000 TL'ye kadar yeni başlatılan bu kampanyaya katılabilirsiniz.

Akbank 20.000 TL kredi kampanyası için başvuru nasıl yapılacak...

Akbank özellikle kendi bankadan hesabı olan müşterilerine Akbank direkt uygulaması üzerinden 20.000 TL'ye kadar istedikleri zaman alabilecekleri bir kredi kampanyası başlattı. Acil paraya ihtiyacımız olduğu zaman Akbank direkt uygulamasına girerek hemen başvuru yapabilecek. Bir dakika içerisinde de kredi sonucunuzu görebileceksiniz.

Akbank yapmış olduğu bu kampanya ile birlikte sizlere hızlı bir şekilde kredi onayı sunacak ve sunduğu bu Kredi hizmeti ile birlikte de kredinizi hemen anında hesabınıza arttıracak. Akbank 20.000 TL'ye kadar vermiş olduğu bu krediler de ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilere ayrıca sms ile de başvuru yapma imkanı sağlayacak. Cep telefonunuzun mesaj kısmına girerek Kredi yazın boşluk bırakın ve TC kimlik numaranızı da yazarak bu mesajı 4425 numarasına gönderin. Göndermiş olduğunuz mesaj sonrasında banka sizlere 5 dakika içerisinde Kredi sonucunu verecek. Onaylanan tutar kadar kredinizi en yakın Akbank şubesinden veya akbank'ın mobil uygulaması üzerinden kullanabileceksiniz.

Akbank'tan 20.000 TL kredi kampanyasına yeni formül geldi, son dakika duyuruldu

Akbank 36 ay vadeye kadar vermiş olduğu krediler de düşük faiz oranları ile birlikte müşterilerine Kredi imkanı tanırken ilk taksit ödemelerinde de 45 gün 50 gün ve 75 gün gibi ertelemeli seçeneklerle Kredi imkanı sunacak.

Akbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapan ve kredi onayı almak isteyen kişiler en az 1200 ve üzerinde bir kredi notunun olması durumunda kredi kullanabileceklerdir. Banka 1200 ve üzerinde kredi notu olan müşterilere düşük faiz oranları ile kendi banka kredi politikalarına göre kampanyaya sokacaktır.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@