Akbank'tan 5000 TL Faizsiz Kredi Müjdesi! Başvurana Hemen ÖDENİYOR

Akbank hesabı açan yeni müşterilere 5 bin TL ödeme gerçekleştirilecek! Faizsiz 5.000 TL ödemeden faydalanmak isteyen müşteriler Akbank aracılığıyla nakit avans limiti kullanabilecek.

Ekonomi 16.11.2021 - 14:30 16.11.2021 - 14:30 Berkay Keskin

Akbank son dakika duyurusu yaptı! Peki nasıl başvuru yapılır? Krediye yönelik ayrıntılar neler? Kredi başvuru koşulları neler? Detaylar haberimizde sizlerle...

Akbank'ın son dakika yaptığı kampanya 5.000 TL olarak vatandaşlara kredili nakit avans limiti olarak yatırılacak. Akbank bankasında hesabı bulunan müşteriler için gerçekleştirilen bu kampanyada mobil uygulamaya giriş sağlayarak buradan başvuruda bulunabilir anında onaylanan tutarı hesabınıza aktarabilirsiniz. Akbank 5.000 TL'ye kadar işlem gerçekleştirmek isteyen müşteriler başvuruda bulunacakları kredili mevduat hesabı için bazı koşullara uygun olmak gerekmektedir.

Akbank 5.000 TL Limitli Kredi!

Akbank bankasında hesabı bulunan müşteriler için gerçekleştirilen bu kampanya için mobil uygulamaya giriş sağlayarak buradan başvuruda bulunabilir ve anında onay alan kredinizi hesabınıza aktarabilirsiniz. Akbank üzerinden 5.000 TL'ye kadar işlem gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar gibi Akbank nakit avans başvurusunda bulunmak isteyenler de banka kredi politikalarına uygunsa onay alabilecek ve hesaplarına bu nakiti aktarabilecek.

Akbank Hesabı Bulunanlar Dikkat

5.000 TL'ye kadar ödemeden faydalanmak isteyen vatandaşlar 36 ay vade 24 ay vade ve 12 ay vadeli olarak geri ödeme fırsatları ile kullandıkları 5.000 TL için geri ödeme yapabilecekler. Başvuruda bulunacak vatandaşlar başvurularını Akbank müşteri hizmetlerinden, mobil bankacılık üzerinden veya bizzat Akbank şubelerine müracaat ederek gerçekleştirebilecekler.

Akbank mobil bankacılık aracılığıyla başvuruda bulunamayan vatandaşlar en yakın banka şubesine müracaat ederek hesapları üzerinden kredili mevduat hesabı başvurusunda bulunmak istediğini belirterek başvuru işlemlerini gerçekleştirebilir. Akbank yaptığı bu kampanyada anında hızlı bir biçimde vatandaşların T.C. Kimlik numaraları aracılığıyla kredi notu sorgulaması ile onay veriyor ve hemen onaylanan tutarı hesaba aktarıyor. Kredi notu yüksek olan vatandaşlar daha yüksek limitlerde de kredi alabiliyor.

Akbank Kredi Fırsatı

Akbank üzerinden ihtiyaç kredisi konut kredisi taşıt kredisi gibi kredi ürünlerini düşük faiz oranları ile alabileceksiniz. Akbank 5.000 TL nakit avans kampanyası dışında aynı zamanda kendi bankasından maaş alan vatandaşlara maaşlarının 22 katına kadar ihtiyaç kredisi alabilecek. Acil kredi ihtiyacı bulunanlar 50.000 TL'ye kadar 36 ay vadeli 50.000 TL üzerinde kredilerde ise 24 ay vadeli olarak ihtiyaç kredisi çekebilecekler.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@