Akbank'tan anında faizsiz kredi imkanı! Başvurana 5000 TL'ye yatıyor faiz alınmıyor. Başvuru şartları netleşti. Nakit para ihtiyacı nedeniyle kredi kullanmayı düşünen vatandaşlara Akbank'tan akşam müjdesi geldi. Akbank faizsiz kredi duyurusu bankanın resmi internet sitesi üzerinden yapıldı. Başvuru yapanlara anında faizsiz kredi imkanı sağlanırken aynı zamanda zorlu şartlar aranmıyor. Başvurular online ya da şubeler üzerinden gerçekleştirilebiliyor. Başvuru yapacak olanların sadece kredi sicili temiz olması yeterli oluyor. Akbank 5000 TL faizsiz kredi başvurusu ile ilgili birçok Detay merak ediliyor. Peki Akbank faizsiz kredi nasıl alınır? Kimler Akbank faizsiz kredi için başvuru yapabilir? Akbank 5000 TL faizsiz kredi kampanyası detayları haberimizde…

Ekonomik zorluk çeken birçok vatandaş çareyi bankalara başvurmakta ve kredi kullanmak da buluyor. Ancak özellikle son zamanlarda kredi faiz oranlarındaki artış da vatandaşların belini büküyor. Kredi kullanmak isteyen düşük faizli kredi arayan birçok kişiye Müjdeli Haber bu akşam saatlerinde Akbank'tan geldi. Akbank'ın resmi internet sitesi üzerinden yapılan açıklamada başvuru yapanlara faizsiz kredi imkanı sağlanacağı duyuruldu. Akbank 5000 TL'ye kadar olan acil nakit ihtiyaçlarınız için faizsiz kredi sağlayacak. Peki kimler Akbank faizsiz kredi başvurusu yapabilir? Akbank faizsiz kredi başvuru şartları ve detaylar haberimizde…

akbanktan-aninda-faizsiz-kredi-imkani-basvurana-5000-tlye-yatiyor-faiz-alinmiyor-basvuru-sartlar-3

AKBANK 5000 TL FAİZSİZ KREDİ ÖZELLİKLERİ

Akbank 5000 TL faizsiz kredi duyurusu bankanın resmi internet sitesi üzerinden yapıldı. Bankadan yapılan açıklamada acil nakit para ihtiyacı olan Akbank müşterileri için yeni bir kredi kampanyası başlatıldı duyuruldu. Akbank uzaktan müşteri edinimi projesi kapsamında ilk defa Akbank’lı olacaklar için başlatılan bu kampanyada 5000 TL'ye kadar olan nakit para ihtiyaçlarınız için başvuru yapmak mümkün. Başvuru yapmak isteyenlerin Akbank mobil uygulaması ya da internet bankacılığı üzerinden Başlangıç ürünleri sayfasında bulunan ihtiyaç kredisi bölümüne tıklayarak gerekli bilgileri doldurması ve başvurması istendi. Burada müşteri işlemlerini tamamlayanlar hemen ardından da kredi ya da kredi kartı başvurusu işlemlerini gerçekleştirebilecek.

Akbank müşterisi olanlar sadece 3 gün içerisinde faizsiz kredi seçeneklerine başvuru yapabiliyor. Akbank 5000 TL faizsiz kredi kapsamında vade süresi 12 ay olarak belirlendi. Yani başvuru yapacak kişilerin bunu da göz önünde bulundurması gerekiyor. Banka tarafından yapılan incelemeler sonucunda kredi talebi olumlu değerlendirilirse açılan hesaba direkt 5000 TL nakit para yatırılıyor.

akbanktan-aninda-faizsiz-kredi-imkani-basvurana-5000-tlye-yatiyor-faiz-alinmiyor-basvuru-sartlar-1

AKBANK FAİZSİZ KREDİ BAŞVURU ŞARTLARI

Akbank faizsiz kredi başvurusu yapmak için öncelikle bankanın istediği koşulları taşımak gerekiyor. Akbank'ın başvuru için istediği şartlar şu şekilde; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, 18 yaşından büyük olmak, Kredi kullanmaya engel bir sorunu bulunmamak, kredi notu yüksek olmak. Akbank'ın faizsiz kredi kampanyasının sadece yeni müşteriler için olduğunu da unutmayın. Akbank'ta yeni hesap açtırdıktan sonra hemen kredi için başvuru işlemlerini tamamlayabilirsiniz.