Geçtiğimiz günlerde sistemsel arıza nedeniyle günlerce hizmet veremeyen ve hiçbir işlem yapılamayan Akbank'tan özür hediyesi! Kurban Bayramı'na az bir zaman kala Akbank tüm müşterilerinden özür diliyor. Akbank'tan yapılan açıklamayla para hediyesi verileceği duyuruldu! Akbank'tan para hediyesinin tüm detaylarını haberimizde sizler için hazırladık...

Akbank'tan yeni müjde açıklaması! Kısa bir süre önce yaşanan teknik arıza nedeniyle ne kredi kartları, ne ATM'ler ne de internet bankacılığı üzerinden hizmet verebilen Akbank, yaklaşan Kurban Bayramı öncesi müşterilerine özür mahiyetinde yeni kampanyasını duyurdu. Bayram öncesi ve Bayram günlerinde harcama yapacaklara Akbank'tan dev hediye para kampanyası! Akbank tarafından açıklanan kampanya çerçevesinde 18-26 yaş arasındaki öğrenciler ve Akbank FAV kullanıcıları, bir takım şartları taşımaları halinde söz konusu kampanyadan yararlanabilecekler. Bu kampanya ile 12 Temmuz ile 31 Ağustos 2021 arasında çip para kazanma imkanı söz konusu olacak. Akbank'tan yeni "Özür" kampanyasının tüm detaylarını haberimizde sizler için hazırladık.

Akbank, yaklaşan Kurban Bayramı ve devam eden yaz mevsiminde, yeni özür kampanyasıyla müşterilerini memnun ediyor. Banka tarafından yapılan açıklamayla 12 Temmuz 2021 ile 31 Ağustos 2021 tarihleri arasında OM - Paparazzi ile chip para hediyesi duyuruldu. Akbank Mobil uygulaması üzerinden kampanyaya katılarak sizler de chip-para kazanabileceksiniz.

Akbank'tan Yeni "Özür" Kampanyası

Akbank'ın yeni kampanyası ile OM Paparazzi'de yapacağınız her harcamada anında chip-para hesabınıza tanımlanacak. Axess üye işyerleri üzerinden POS cihazları ile harcama yapmanız gerekmektedir. Aksi takdirde kampanyadan yararlanamayacaksınız.

Akbank'ın yeni kampanyası için 18-26 yaş aralığında olmak, öğrenci olmak ve AKBANK FAV üyesi olmak gibi şartlar da aranıyor. Bu kampanyadan bir Akbank müşterisi yalnızca bir kez faydalanabilecektir. Akbank'ın yeni yaz kampanyasından bireysel Axess, Wings, Free, Neo ve Akbank Kartlar yararlanabilir. Ticari Akbank kredi ve banka kartları ile Banko Card Axess kartları kampanyaya dahil edilmemiştir. Ek kartlar da kampanya dışındadır.

Kazandığınız Chip-paraları dilediğiniz şekilde harcayabilirsiniz. Ancak Chip-paralar ile yapılan harcamalar ile chip para kazanmanız mümkün değildir.

Chip-paralarınız anında kartınıza tanımlanacak ve 2021 yılı içerisinde istediğiniz tarihte Axess üyesi işyerlerinde yapılacak harcalamalarda kullanılabilecektir. Nakit çekimlerde, EFT-Havale işlemlerinde, fatura ödemelerinde, SGK ve vergi ödemelerinde ise chip para kampanyasından yararlanamazsınız.