Akbank'tan Düşük Faizli 60 BİN TL Kredi Fırsatı, Tüm Nakit İhtiyaçların için Akbank'ta kredin hazır! Ülkemizin en çok işlem gerçekleştirilen ve müşterisi bulunan bankalarından Akbank yeni kredi kampanyası ile yine bir yeniliğe imza attı..

Çok uygun faiz oranları ve vade süreleri ile krediler sunan banka koronavirüs etkilerinin ekonomiyi olumsuz etkilediği bu süreçte vatandaşlara uygun krediler hazırlamaya ve sunmaya devam ediyor. Peki krediye nasıl başvuru yapılır? Kredi vade süresi ne kadar? Detaylar haberimizde sizlerle...

Akbank Korona Virüs Salgını sürecinde pek çok ihtiyaç sahibi vatandaşa destek olmaya devam ediyor. Onlarca farklı kredi kapsamında müşterilerine hizmet sunan banka, şimdi de 60 BİN liraya kadar kredi veriyor. Krediye yönelik ayrıntılar Akbank resmi internet adresi üzerinden duyuruldu. Acil nakit ihtiyacıyla karşılaşan vatandaşlar bu süreçte bankaların sunduğu cazip fırsatlı kredi kampanyalarını merakla takip ediyor.

Düşük Faizli Kredi Fırsatı Akbank'tan

Ülkemizin en çok işlem gerçekleştirilen bankalarından olan Akbank müşterilerine yeni kredisini duyurdu. Başvuruda bulunmak ve krediyi alabilmeye hak kazanmak oldukça kolay. Akbank tarafından yapılan açıklamaya göre, kimliğiniz ile herhangi bir Akbank şubesine müracaat etmeniz yeterli olacaktır.

Krediye yönelik ayrıntıları Akbank resmi web sitesi kanalıyla, mobil bankacılık ve müşteri hizmetlerinden ya da bizzat Akbank şubeleri üzerinden ulaşabileceksiniz. Banka tarafından duyurulan verilere göre, kullandırılacak olan kredinin faiz oranı %0,99 olarak açıklandı. Kredinin uygun faizli olması ve 48 ay vade ile sunuluyor olması ihtiyaç duyan vatandaşların krediye yoğun ilgi göstermesini sağladı..

akbanktan-dusuk-faizli-60-bin-tl-nakit-firsati-tum-nakit-ihtiyaclarin-icin-akbankta-kampanya-bas1

48 Ay Vadeli Kredi

Akbank tarafından yeni kredi kampanyası için vade süresi 48 ay olarak belirlendi. Bilindiği gibi günümüzde kredi çekildikten sonra ödemek oldukça zorlaşıyor. Türkiye’de dijital bankacılığın öncüsü olan Akbank, müşterilerinin finansal ihtiyaçlarına yönelik ürettiği çözümleri en uygun noktalarda ve en mükemmel müşteri deneyimiyle sunuyor. Teknolojinin hızla geliştiği ve müşterilerin taleplerinin daha da arttığı günümüz koşullarında Akbank İnternet ve Akbank Mobil, müşterilerin ihtiyaçlarını zaman ve mekan sınırlaması olmadan karşılayarak aynı zamanda yeni teknolojilerin sektöre ve Türkiye’ye gelmesine de öncülük ediyor ve bu bağlamda kredi borçlarını ödemekte güçlük çeken vatandaşları rahatlatmak adına geri ödemede de kolaylık sağlıyor. Banka tarafından yapılan açıklamaya göre, tam 48 aya kadar vade süresi bulunuyor. 60 Bin TL'ye kadar kredi alan vatandaşların isteğine göre 12, 24, 36 ya da 48 aylık vade fırsatı da sunuluyor.

Nasıl Başvuru Yapılır?

Trendleri ve müşteri dinamiklerindeki değişimleri öngörerek, müşterilerinin finansal ihtiyaçlarına özel yeni ürünler ve kanallar geliştiren Akbank, Türk bankacılık sektöründe birçok yeniliği müşterileriyle buluşturmaya devam ediyor. 60 Bin TL kredi fırsatından ihtiyaç sahibi olan ve gereken koşulları sağlayan müşteriler bu krediden faydalanabilecekler. Başvurusu onay alan kişilere aynı gün içerisinde 60 Bin TL hesaplarına aktarılacak. Sizde Akbank'ın sunduğu cazip kredi fırsatından yararlanmak istiyorsanız Akbank müşteri hizmetlerini arayarak, mobil bankacılığa giriş yaparak ya da bizzat size en yakın Akbank şubesine müracaat ederek başvuru işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Banka kısa bir değerlendirmenin ardından olumlu ya da olumsuz geri dönüş gerçekleştirecektir.