Akbank'tan Düşük Faizli Kredi Açıklaması Geldi, Sadece 100.000 TL'ye Kadar En Düşük Faizli Kredi Ödemesi Yapılacak

Akbank'tan Düşük Faizli Kredi Açıklaması Geldi, Sadece 100.000 TL'ye Kadar En Düşük Faizli Kredi Ödemesi Yapılacak. Banka son dakika olarak kredi imkanı sağlayacağını duyurdu. İşte detaylar...

Ekonomi 27.08.2021 - 08:58 27.08.2021 - 08:59 Vural Pars

Bankalardan ihtiyaç kredisi kampanyaları ile ilgili haberler gelmeye devam ediyor. Akbank'ta son dakika kampanyası olarak düşük faizle 100000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi vereceğini duyurdu. Bankanın kendi resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru ile birlikte banka 100000 TL'ye kadar olacak, kredilerde düşük faiz oranlarıyla kredi verecek ve 36 ay vadeye kadar verilecek olan ihtiyaç kredilerinde banka müşterisi olan kişiler daha düşük faizlerle kredi kullanabilecek. Özellikle internet bankacılığı üzerinden kredi kullanmak isteyen müşteriler belirli şartları uygun olması durumunda hemen kredilerini anında hesaplarına atabilecekler.

Üstelik internet bankacılığı üzerinden Akbank Direkt uygulamasını kullanan kişiler, masrafsız kredi seçenekleriyle birlikte 100000 TL'ye kadar hemen kredilerini banka şubelerine gitmeden alabilecekler. Sizlerde bankanın yapmış olduğu bu kredi kampanyasına katılmak istiyorsanız, başvuru Şartlarını inceleyip, hemen kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. 

Akbank kredi başvuru şartları belirlendi. 

Akbank üzerinden ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen müşteriler kredi başvuru şartlarına uygun olması durumunda hemen anında onay alabilecekler. Akbank üzerinden yapılan kredi kampanyası duyurusunda, kredi notu: 1200 ve üzerinde olan müşterilere banka kredi onayı verecektir. ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişiler bu kredileri hızlı bir şekilde alabilmeleri için Akbank Direkt uygulamasını kullanabilirler. Daha önce bankalardan kredi veya kredi kartı kullanmış olan kişilerin geçmiş, banka performansına bakılarak onay verilecektir. Daha önce bankalardan, icralık ve avukatlık olan kara listeye düşen kişiler kredi başvurusu yapsalar bile onay alamayacaklardır. Banka, düzgün, müşterilerine 100000 TL'ye kadar kredi onayı vermektedir. 

Akbank kredi faiz oranları ve başvuru imkanı nasıldır? 

Akbank ihtiyaç kredisi faiz oranı olarak 1.53 olarak müşterilerine imkan vermektedir. 1.53 faiz oranlarıyla kredi kullanmak isteyen kişiler bankanın şubelerinden, bankanın internet sitesinden ve bankanın SMS kredi servisini kullanarak işlem yapabilirler. Cep telefonunuz üzerinden SMS ile kredi başvurusu yapmak istiyorsanız ücretli bir mesaj atarak hemen kredi sonucunuzu öğrenebileceksiniz. Cep telefonunuzun mesaj kısmından Kredi yazın boşluk bırakın ve TC kimlik numarınızı 44 25 numarasına mesaj olarak gönderin. 

akbanktan-dusuk-faizli-kredi-aciklamasi-geldi-sadece-100000-tlye-kadar-en-dusuk-faizli-kredi-ode1

Akbank ihtiyaç kredisi faiz oranları ile birlikte bu kredileri hızlı bir şekilde onay verecek ve onaylanan müşterilere de aynı gün içerisinde kredilerin kullandıracaktır. Size en yakın Akbank şubesine de sadece kimliğinizle birlikte giderek kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. yüz bin TL kredi aldığınız zaman 36 ay vadeli 1.53 faiz oranları ile aylık ödeme tutarınız 3820 TL olacaktır. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@