Akbank'tan Emekliye 160 Bin TL'ye Kadar Kredi Müjdesi! Faizsiz Emekli Kredisi Verilecek

Akbank Emeklilere Müjdeyi Verdi! Zorlu dönemlerde emekli vatandaşlarımızın yanında olan Akbank 160 bin TL düşük faiz oranlı yeni kredi kampanyası başlattığını duyurdu.

Ekonomi 25.08.2021 - 09:09 25.08.2021 - 09:09 Berkay Keskin

Emekliler için Akbank yeni bir kredi kampanyasına imza attı. Pandemi sürecinde ve yaz döneminde sıkıntılar yaşayan vatandaşlara, anında Akbank emekli kredisi veriyor. Krediye nasıl başvuru yapılır? Başvuru koşulları neler?

Akbank resmi internet adresi üzerinden gerçekleştirilen duyuru ile beraber banka müşterilerine anında kredi imkanı sunacağını ilan etti. Akbank, emekli müşterilerin anında onay alabileceği  bankalar içerisinde yer alıyor. Banka üzerinden kredi kullanmak isteyen emekli vatandaşlarımız için gerçekleştirilen bu kampanya, 160.000 TL'ye kadar kredi fırsatı sunuyor. Akbank emekli kredi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, banka koşullarına uygun olmanız gerekmektedir.

Banka resmi internet adresi üzerinden ve bankanın sosyal medya hesapları aracılığıyla gerçekleştirdiği paylaşımla emekli olanlara yeni bir kredi kampanyası başlattığını duyurdu. Kredi kullanacak olanlar düşük faiz oranlarıyla ve 36 ay vadeli kredi kullanırken, kredi ödemelerinde de istediği gibi ödeme tablosu oluşturabiliyor. 3 ay ertelemeli ve 36 ay vade fırsatıyla sunulan kredilerde banka ayrıca taksit ödemesinde 3 ayda bir ödemeli kredi tablosu fırsatı da sunuyor.

Akbank Emekliye Faizsiz Kredi Veriyor

Daha önce bu bankadan kredi kullanan emekli müşteriler, emekli kredilerinde olduğu gibi internet aracılığıyla online olarak krediye başvuruda bulunabilecek ve kredi kullanabilecek. Başvuruda bulunmak isteyen müşterilere banka hızlı ve anında onay veriyor. Kredi başvurusu gerçekleştirmek isteyen kişilerin merak ettiği bir diğer konu da yaş sınırı konusu oldu. 

Kredi kullanmak isteyen müşteriler ayrıca 65 yaş üstünde olması halinde hayat sigortası zorunlu tutulacak ve yaşınıza göre yüksek hayat sigortası yapılacaktır. Akbank emekli kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, bu koşullara uygun olmanız gerekiyor. Bu koşullara uygunsanız ve icralık bir durumunuz bulunmuyorsa emekli kredisine başvuruda bulunabilir, onaylanan kredinizi de anında hesabınıza aktarabilirsiniz.

Akbank Emekli Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Akbank emekli kredisi başvurusu banka şubesi üzerinden gerçekleştirilecektir. Banka şubelerinden kredi için onay alan vatandaşlar aynı gün içerisinde çektikleri krediyi kullanabilecekler. Eğer bu bankada emekli maaşınız bulunmuyorsa önce sizlere kredi başvurusu gerçekleştirecekler daha sonra onay alırsanız, kredinizi bankaya maaş taşıma koşulu ile kullanacağınızı belirtecekler. Bankaya maaş taşıma işleminin ardından 160 bin TL limitli 36 ay vadeli krediden faydalanabilirsiniz.

İhtiyaç kredisi, konut kredisi ve taşıt kredisi gibi diğer bütün kredi kampanyalarını da Akbank aracılığıyla düşük faizli olarak kullanabilirsiniz. Müşteriler pandeminin ekonomiyi olumsuz etkilediği bu süreçte bankaların duyurduğu yeni kredi kampanyalarını yakından takip ediyor. Akbank bu kapsamda vatandaşların yanında olmak adına uygun faizli kredi kampanyaları düzenliyor. Akbank konut, taşıt, ihtiyaç ve emekli kredilerine yönelik detaylı bilgi için Akbank resmi internet adresine giriş yaparak veya banka şubelerine müracaat ederek detaylı bilgi sahibi olabilir kredilere ilişkin kapsamlı bilgilere erişebilirsiniz. 

Akbank kredi kampanyanlarının ayrıntılarına ulaşmak için resmi internet adresine giriş yapabilirsiniz. Emekli olan vatandaşlar, sunulan bu kredilerden diğer ihtiyaç kredisi faiz oranlarından daha düşük faiz oranlarıyla kredi kullanabilecekler.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@