Akbank'tan emekliye sabah müjdesi geldi! Kesenin ağzını açtı, emekliye ek ödemede 1800 TL rekorunu kırdı!

Akbank'tan emekliye sabah müjdesi geldi! Kesenin ağzını açtı, emekliye ek ödemede 1800 TL rekorunu kırdı! Başvuru koşulları ve detaylar haberimizde…

Ekonomi 17.09.2021 - 10:41 17.09.2021 - 10:41 Volkan Arık

Akbank'tan emekliye sabah müjdesi geldi! Kesenin ağzını açtı, emekliye ek ödemede 1800 TL rekorunu kırdı! Bankalar emekli vatandaşları kendilerine çekebilmek ve maaş hesaplarını taşıyabilmek için kesenin ağzını açmayı sürdürüyor. Özellikle Yapı Kredi'nin verdiği rekor emekli promosyon ücretleri sonrasında güzel bir haberde Akbank'tan geldi. Akbank bu sabah saatlerinde emekliye yeni bir müjde vererek promosyon ücretlerini yükselttiğini duyurdu. Peki Akbank Emekli promosyonu nasıl alınır? Akbank emekli promosyon ödemesi başvurusu nasıl yapılır?

Akbank bu sabah resmi internet sitesi üzerinden bir duyuru yayınlayarak emekli vatandaşlara Müjdeli haberi verdi. Maaşını Akbank üzerinden almaya başlayan Emeklilere promosyon ödemesi yapılacak. Akbank'ın kampanyası 30 Eylül 2021 tarihine kadar geçerli olacak. Bu süre içerisinde başvuru yapan emekliler bin 800 TL'ye kadar promosyon alma hakkını elde edecek. SSK, Bağ-Kur ve Emekli Sandığı Emeklileri başvuru yaparak ödemelerden yararlanabiliyor. Peki Akbank promosyon başvurusu nasıl yapılır? Akbank promosyon şartları neler?

akbanktan-emekliye-sabah-mujdesi-geldi-kesenin-agzini-acti-emekliye-ek-odemede-1800-tl-rekorunu-3

AKBANK EMEKLİ PROMOSYON BAŞVURU ŞARTLARI

Akbank'tan emekli vatandaşları yüzünü güldürecek haber bu sabah saatlerinde geldi. 30 Eylül 2021 tarihine kadar başvuru yapan ve maaşını taşıyan emekliler 1.800 TL'ye Varan promosyon imkanından faydalanabilecek. Akbank'ın banka promosyonu ödemesi için birtakım şartlar bulunuyor. Öncelikle başka bankadan maaş alan emeklilerin maaşlarını Akbank'a taşımaları gerekiyor. Bunun yanında emekli promosyon ödemesi için 3 yıl bankada kalma taahhüdü verme şansı da aranıyor o. taahhüt veren emekliler anında promosyon ödemesini alabilecek.

akbanktan-emekliye-sabah-mujdesi-geldi-kesenin-agzini-acti-emekliye-ek-odemede-1800-tl-rekorunu-2

EMEKLİ PROMOSYON BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

SSK, BAĞ-KUR ve Emekli sandığı emeklileri promosyon başvurusu yapmak için Akbank şubelerine gidebilir. Bunun yanında e-devlet üzerinden de maaşınızı taşıma ve promosyon alma imkanınız bulunuyor. T.C. kimlik numarası ve şifreniz ile birlikte e-devlet girişi yaptıktan sonra maaş taşıma işlemlerini gerçekleştirebilir ve 3 yıl bankada kalma taahhüdü verebilirsiniz.

akbanktan-emekliye-sabah-mujdesi-geldi-kesenin-agzini-acti-emekliye-ek-odemede-1800-tl-rekorunu-1

EMEKLİ PROMOSYONU NE ZAMAN ÖDENİYOR?

Akbank emekli promosyonu ödemeleri başvuru yaptıktan hemen sonra maaşınızı taşıyıp sözleşme imzalamanızla birlikte hesabınıza yatıyor. Ödemeler hesabınıza geçtikten sonra hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Akbank'ın Promosyon ödemesi için başvuru süresi bulunuyor. 5 Mayıs 2021 tarihinde başlayan banka promosyon başvuruları 30 Eylül 2021 tarihinde sona erecek. Promosyon imkanından faydalanmak isteyenlerin Bu süre içinde başvuru işlemlerini tamamlamaları gerekiyor. Promosyon ödemeleri sadece yeni emekliler için geçerli değil aynı zamanda 3 yıl önce promosyon alan ve bu süreyi tamamlayan emeklilerde başvuru yaparak promosyon ödemelerinden yararlanabiliyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@