Akbank'tan Ev Hanımlarına 10.000 TL'ye Kadar Kart ve Kredi imkanı Sunulacak

Akbank'tan ev hanımlarına 10.000 TL'ye kadar kart ve kredi imkanı sunulacak. Son dakika banka duyuru yaptı. İşte detaylar...

Ekonomi 12.09.2021 - 19:04 12.09.2021 - 19:04 Vural Pars

Akbank'tan ev hanımlarına 10.000 TL'ye kadar kart ve kredi imkanı sunulacak. Akbank üzerinden ev hanımı olan kişilere yeni bir kampanya başlatıldı. Akbank Kendi resmi internet sitesi üzerinden son dakika olarak duyurduğu bu kampanya ile birlikte hızlı bir şekilde kredi onayı vereceğini ve onaylanan tutar kadar kredilerinde hızlı bir şekilde hesapları atabileceğini söyledi. Akbank internet sitesi üzerinden yapılan bu duyuru ile birlikte isteyen müşteriler şubelere gitmeden isteyen müşteriler ise SMS atarak hemen ne kadar kredi onayı aldıklarını görebilecekler. Akbank üzerinden 10 bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullanacak olan ev hanımlarına banka ayrıca kredi kartı imkanı da sunacak. 

Akbank kredi başvurusu nasıl yapılır?

Akbank üzerinden 10 bin TL'ye kadar kredi başvurusu yapmak istiyorsanız akbank'ın ihtiyaç kredisi kampanyası olan sms kredi servisine başvuru yaparak hemen ne kadar kredi onayı alacağınızı görebilirsiniz. 10.000 TL'ye kadar sadece ev hanımlarına yapılacak olan Bu kampanyada kredi onayı alabilmeniz için kredi notunuz un en az 1200 ve üzerinde olması gerekiyor. 1200 ve üzerinde kredi notu olan kişilere banka ayrıca düşük faiz oranları ile de kredi imkanı sunuyor. Akbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyenler belirtilen şartlara uygun olmaları durumunda istedikleri zaman bu kredilerin başvurularını yapabilirler.

SMS ile kredi başvurusu yapmak istiyorsanız cep telefonunuzun mesaj kısmından Kredi yazın boşluk bırakın ve kendi kimlik numaranızı da yazarak bu mesajı 4425 numarasını gönderin. 4425 numarasına gönderdiğiniz mesaj sonrasında 10 dakika içerisinde sizlerin ne kadar kredi onayı alacağı belli olacaktır. 

akbanktan-ev-hanimlarina-10000-tlye-kadar-kart-ve-kredi-imkani-sunulacak1

Akbank direkt uygulamasından da Kredi kampanyasına başvuru yapılıyor...

Akbank üzerinden direkt uygulamasına girer hep buradan hem ihtiyaç kredisi hem de kredi kartı başvurusu yapabiliyorsunuz. Akbank direkt uygulamasını kullanabilmeniz için bu bankada bir hesabınızın olması ve hesabınıza bağlı bir internet bankacılığı şifrenizin olması gerekmektedir. Akbank direkt uygulaması üzerinden yapacağınız Bu kampanyada 36 ay vadeye kadar işlem yapacak ve ilk taksit ödemelerinde de 3 ay erteleme yaparak kredi kullanabileceksiniz. Akbank direkt uygulaması üzerinden sadece ihtiyaç kredisi başvurusu değil eğer kredi kartı veya kredili mevduat hesabı başvurusu yapmak istiyorsanız da bu uygulama üzerinden hemen yapabiliyorsunuz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@