Akbank'tan gönül alma kredisi! Kötü anıları silmek için faizleri düşürdü, kefilsiz, şartsız 100.000 TL veriyor!

Akbank'tan gönül alma kredisi! Kötü anıları silmek için faizleri düşürdü, kefilsiz şartsız 100.000 TL veriyor! Akbank Temmuz ayında yaşanan kriz sonrasında kendisini affettirmeye çalışıyor…

Ekonomi 10.09.2021 - 10:08 10.09.2021 - 10:08 Volkan Arık

Akbank'tan gönül alma kredisi! Kötü anıları silmek için faizleri düşürdü, kefilsiz şartsız 100.000 TL veriyor! Akbank'ın Temmuz ayında yaşadığı sistem kesintisi sorunu sonrasında birçok müşteriyi kaybettiği iddia ediliyordu. Müşteri kaybetme korkusu ile yüz yüze gelen banka defalarca özür kredisi yayınlanmış ve neredeyse sıfır faizli kredi kampanyaları ile müşterilerinin gönlünü geri kazanmaya çalışmıştı. Özür kredisi kampanyaları sona eren ancak hala müşterilerine kendini affettirmek için yeni kampanyalar yapmaya devam eden Akbank, Şimdi de Gönül Alma kredisi veriyor. Kötü anıları tamamen silmek isteyen banka faizleri en dibe çekti ve kefilsiz şartsız kredi imkanı sağladı. Tüm ihtiyaçlarınız için Akbank'tan Tam 100 liraya varan kefilsiz düşük faizli kredi alabilirsiniz.

Akbank, Temmuz ayında yaşanan sistem kesintisi sonrasından müşterilerine söz vermiş ve gönül alacağını söylemişti. Temmuz ayının son günlerinde Akbank özür kredisi kampanyaları başlamış ve birçok kişi düşük faizli kredi kullanma şansını elde etmişti. Akbank aynı zamanda özür dilemek için masrafları da tamamen ortadan kaldırmış EFT ve havale işlemlerinde masraf almamıştı. Ağustos ayında da kampanya üstüne kampanya yapan banka, Sonbaharın gelmesiyle beraber müşterilerine bu defa gönül alma kampanyası yapmaya başladın kötü günleri ve hatıraları silmek isteyen Akbank, tüm nakit ihtiyaçlarınız için 100.000 TL'ye varan düşük faizli kredi veriyor. Akbank kredi kampanyası aynı zamanda kefilsiz, şartsız olarak sağlanıyor.

akbanktan-gonul-alma-kredisi-kotu-anilari-silmek-icin-faizleri-dusurdu-kefilsiz-sartsiz-100000-1

YILIN EN DÜŞÜK FAİZ ORANLARI

Akbank'ın sistem kesintisi Temmuz ayında gündem olmuş neredeyse 48 saat boyunca bankanın ATM’leri ve mobil bankacılık hizmetleri çalışmamıştı. Siber saldırı iddiaları ile karşı karşıya kalan banka müşterilerinin Aklındaki kötü İmajını silebilmek adına kredi kampanyaları düzenlemeye başlamıştı. Akbank'ın eylül ayında da kampanyaları sürüyor. Yeni bir duyuru yayınlayan banka, 36 ay vadeli düşük faizli yeni bir kredi kampanyasına daha imza atmaya hazırlanıyor. Eylül ayının en düşük faiz oranları ile sağlanan 100 bin lira üst limitli Kredi de aynı zamanda 3 ay ödeme erteleme şansınız da bulunuyor. Akbank'ın Eylül ayı kredi kampanyasında faiz oranları ise sadece 1.65. tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz kampanyada kesinlikle kefil ya da şart istenmiyor düzenli gelirin olması geçerli kabul ediliyor.

akbanktan-gonul-alma-kredisi-kotu-anilari-silmek-icin-faizleri-dusurdu-kefilsiz-sartsiz-100000-2

AKBANK DİREKT KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Akbank direkt kredi başvurusu sadece banka müşterileri için açıldı. Elbette müşterilerinin başvuru işlemlerini de kolaylaştırmak isteyen banka telefon bankacılığı, mobil bankacılık, internet bankacılığı ve şubelerden başvuru kabul ediyor. Akbank SMS ile kredi başvurusu imkanı da bulunuyor. Cep telefonunuzun mesaj bölümünden KREDİ boşluk TC kimlik numaranızı yazarak 4425 numarasına SMS gönderip başvuru işlemlerinizi yapabilirsiniz. Akbank SMS ile kredi başvurusunda sadece 20.000 TL kredi sağlıyor. O nedenle daha yüksek limitli başvurularınız için mutlaka banka şubeleri üzerinden işlem yapmanızı tavsiye ediyoruz.

Özellikle Akbank'tan kredi kartı ve banka kartı kullananlar hesaplarında para olması ve ödemelerini düzenli yapmaları halinde kolaylıkla kredi alabiliyor. Akbank'ın şimdiki kampanyası 100 bin TL'lik ihtiyaçlarınızı kapsıyor. Elbette Bunun dışında banka tarafından ev kredisi ve taşıt kredisi gibi farklı kredi imkanları da sunuluyor. Akbank direkt kredi kampanyası hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız müşteri danışmanı ile görüşebilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@