Akbank'tan Kredi Kartı Sahiplerine 600 TL Hediye Müjdesi! Son günü Kaçırmayın

Akbank yeni kampanya duyurusu yaptı! Akbank tarafından gerçekleştirilen açıklamalara göre Dijita Kullanım özellikli Akbank Kart ile gerçekleştirilen alışverişlerde %2, aylık 100 TL'ye, toplam da 600 TL'ye kadar chip-para hediye veriliyor. Müşteriler bugün

Ekonomi 21.04.2021 - 22:08 04.05.2021 - 04:18 İlan35

Akbank gerçekleştirdiği yazılı açıklamayla "Cebe İnen Akbank Kart'dan 600 TL'ye Varan Chip-para!" kampanyasını açıkladı. Dijital kullanım özellikli Akbank Kart ile gerçekleştirilen alışverişlerde Chip-Para hediye verileceğini duyuran banka, ücretsiz katılım sağlamak için ilk harcamadan önce Axess Mobil'den ya da Akbank Mobil'den "Hemen Katıl" butonuna tıklamak yeterli oluyor. Akbank'tan kart sahiplerine özel 600 TL hediye para kampanyasının detayları vatandaşlar tarafından sıklıkla araştırılıyor. Akbank 600 TL müjdesinin tüm detayları haberimizde sizlerle...

Akbank 600 TL Hediye Kampanyası!

Kampanya çerçevesinde dijital kullanım özellikli bireysel asıl açık Akbank Kart ile gerçekleştirilecek her internet alışverişine %2, aylık 100 TL'ye varan chip-para, toplam da 600 TL'ye kadar chip-para ödül verilecektir. 

Kampanyadan yararlanmaya başlamak için, yapılan ilk harcamadan önce asıl kart sahibi kişinin Akbank Mobil üzerinden Kampanyalar başlığı altından kampanyayı seçtikten sonra "Hemen Katıl" butonuna tıklayarak ya da Axess Mobil'den "Hemen Katıl" butonu seçilerek kampanyaya kayıt gerçekleştirmesi gerekmektedir. 

Axess Mobil ile katılım sağlandığında, kampanyanın profil alanındaki "Kampanyalarınız" kategorisi altında görünmesinin ardından kampanyaya katılım sağlanmaktadır. Akbank Mobil ile katılımlarda ise Akbank tarafından "kayıt oldunuz" bilgisinin size iletilmesinin ardından kampanyaya katılım sağlanmaktadır.

- Axess Mobil ya da Akbank Mobil ile kayıt olmayan kart sahibi kişilerin harcamaları kampanya içerisinde değerlendirilmeyecektir. 
- Kampanyadan 19 ve 30 Nisan 2021 tarihleri arasında dijital kullanım özellikli Akbank Kart alan ya da banka kartının dijital kullanım özelliğini açan mevcut bireysel açık banka kartı sahibi olan kişiler faydalanabilirler. Diğer müşteriler için kampanya geçerli olmamaktadır.
- Axess, Wings, Ticari Kartlar, Free ve ek kartlar ile gerçekleştirilen harcamalar kampanyaya dahil olmamaktadır. 
- Atm İşlemleri, Nakit işlemler, EFT ve Havale para transfer işlemleri, Mail Order, Telefon Order, Fon Alım ve Satım İşlemleri, BES İşlemleri, Talimatlı ve talimatsız fatura ödeme işlemleri, SGK ve vergi ödemeleri ve chip-para ile gerçekleştirilen alışverişler kampanya dahilinde olmamaktadır.
- Aynı gün içerisinde iş yerinden gerçekleştirilen sadece ilk işlem kampanya dahilindedir.
- Kazanılan chip-para hediyesi, kampanya şartları gerçekleştirildikten sonra karta anında yüklenir. Kampanyadan elde edilen ödüllerin yükleme esnasında kart ve bağlı bulunduğu hesabın açık olması gerekiyor.
- İptal ve iade işlemlerinde elde edilen ödül miktarı geri alınır.
- Akbank T.A.Ş. Kampanyayı dondurma değiştirme ve iptal hakkını her zaman saklı tutmaktadır. Kampanya 19 Nisan ve 30 Eylül 2021 tarihleri içerisinde geçerli olmaktadır.

Akbank İnternet Harcamalarında 600 TL Hediye

30 Nisan tarihine kadar cebe inen banka kartı alan ya da kartının dijital kullanım özelliğini açan Akbank kart müşterileri, internet alışverişlerinde %2 oranında, aylık 100 TL'ye ve toplamda 600 TL'ye kadar varan chip-para kazanma fırsatını yakalıyor. Akbanklı müşteriler, anında cebe inen banka kartı Akbank Kart ile internet üzerinden yaptıkları açıklamalarında da kazanıyor.

Banka tarafından gerçekleştirilen açıklamalara göre, Akbank geçtiğimiz Eylül ayında ülkemizin cebe inen ilk kredi kartından sonra şimdi de cebe inen banka kartını müşteriyle buluşturmaya hazırlanıyor. Akbank, banka kartını ilk defa cebe indiren ya da mevcut banka kartını dijitale dönüştüren kullanıcılarına büyük imkanlar tanıyor.

Yükleniyor...
0
.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@