Akbank'tan Son Dakika Açıklaması, Artık Faiz Olmayacak

Akbank'tan Son Dakika Açıklaması, Artık Faiz Olmayacak. Son dakika Akbank sizlere hafta sonu faizsiz nakit avans kampanyasını duyurdu. İşte detaylar...

Ekonomi 14.09.2021 - 08:40 14.09.2021 - 08:42 Vural Pars

Akbank her çağa ayak uydurabilmek için dev atılımlar yapıyor. Herkesin beğeneceği kampanyalar oluşturan Akbank, gençleri de ihmal etmiyor. Yediden yetmişe herkese çeşitli fırsatlar sunan Akbank’ın son kampanyası ise gençler için geliyor.

Akbank, FAV adını verdiği yeni bir gençlik kulübü kuruyor. Kulüp, gençler için yepyeni fırsatlar sağlıyor. FAV’a katılmak ise oldukça kolay. 26 yaşından küçük üniversite öğrencisi olan herkes FAV’a kolaylıkla katılabiliyor. Akbank FAV Gençlik Kulübü sayesinde üniversite öğrencileri pek çok avantaja sahip oluyor. Peki Akbank’ın sunduğu birbirinden güzel avantajlar neler?

Akbank FAV ile Hafta Sonunuzu Faizsiz Geçirin!

Akbank FAV gençlere pek çok avantaj sunuyor. Bu avantajlar arasında en öne çıkan ise faizsiz nakit avans uygulaması. Bu uygulama yalnızca Artı Para hesabında geçerli oluyor. Faizsiz hafta sonu kampanyası cuma günü gece saat 12’den pazar günü gece saat 12’ye kadar, Artı Para hesaplarından çekilen nakitlerde geçerli oluyor. Yani vadesiz hesaba ait Artı Para hesabından çekilen nakit paralar için faiz işlemiyor. Böylelikle öğrenciler harçlık derdi çekmiyor, hafta sonunu keyifle geçiriyor.

Faizsiz Hafta sonu fırsatından faydalanmak için gereken şartlar ise 26 yaşından küçük olmak ve üniversitede okuyor olmak. Bu şartlara ek olarak kişinin vadesiz hesabına ait Artı Para limiti olması da gerekiyor. Çekilecek nakit avans ise Artı Para hesabının limiti ile sınırlanıyor. Bu limit ise Akbank tarafından belirleniyor. Normal zamanda kullanılabilen taksitli Artı Para uygulaması ise hafta sonu kampanyasından geçerli olmuyor.

akbanktan-son-dakika-aciklamasi-artik-faiz-olmayacak1

Akbank FAV’a Katılmak İçin Neler Yapılmalı?

Akbank FAV kampanyasında hafta sonları Artı Para hesabı için faiz uygulanmıyor. Hafta içleri ise nakit avanslar güncel faiz oranları ile işleme giriyor. Bu kampanyaya katılma işlemi ise oldukça kolay. Gereken şartları karşılayan gençler Akbank Mobil uygulamasında bulunan kampanyalar sekmesinden Akbank FAV’a katıl seçeneği ile kampanyaya dahil olabiliyorlar.

Akbank FAV’ın Sağladığı Diğer Fırsatlar Neler?

Akbank’ın gençlere özel sağladığı fırsatlar bu kadarla sınırlı kalmıyor. Akbank kullanan gençler, kampanya ile her ay mobil uygulama üzerinden yapacakları on havale ve on EFT işlemi için kesinti ödemiyor. Yurt içindeki ortak ATM’lerden yapılan beş para çekme ve beş bakiye görüntüleme işlemleri için ücret alınmıyor. Yurt dışında bulunan ATM’lerde ise beş işleme kadar ücretsiz gerçekleştirebiliyorlar. Ayrıca Akbank ATM’lerinde yapılacak kartsız para yatırma ve FAV hesabına havale işlemi ücretsiz olarak gerçekleştiriliyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@