Akbank'tan Son Dakika Değişikliği! Limit Yükseldi Akbank Müşterisi Herkesi İlgilendiriyor

Akbank'tan müşterilerini ilgilendiren çok önemli karar! Akbank'ta hesabı bulunan herkesi ilgilendiren yeni karar ile Akbank'ta yeni dönem resmen başladı.

Ekonomi 13.05.2021 - 13:08 13.05.2021 - 13:11 Berkay Keskin

Akbank, yapılan değişikliği SMS ile müşterilerine iletti. Bundan böyle Akbank temassız ödeme özelliği ile kart kullananlar, QR ve temassız ödemelerde şifresiz olarak 350 TL limitle işlem yapabilecekler! Akbank'Ta şifresiz işlem limitleri için önemli değişikliğin tüm detayları haberimizde sizlerle...

Akbank, hesabı ve Akbank banka/kredi kartı bulunanları çok yakından ilgilendiren önemli bir değişikliğe imza attı! Koronavirüs pandemisi nedeniyle değişen normaller, özellikle ticari hayatta kendisini göstermeye başladı. Bu dönemde, Koronavirüsün bulaş riskini önlemek adına banka kartları ile temassız ödeme ve işlemler hız kazandı. Temassız ödeme ile alışveriş yapan milyonlarca vatandaş, kartlarının şifresiz - temassız işlem limitini merak ediyor. Bu dönemde, temassız işlemlere hız veren vatandaşlar için Akbank'tan sevindiren adım geldi. Akbank tarafından yapılan açıklamayla, temassız ödemelerde şifresiz işlem limiti 250 TL'den 350 TL'ye yükseltildi!

BKM'de konuyla ilgili yazılı açıklama yaparak "Ödemelerin çok daha hızlı ve kolay yapılmasına olanak sağlayan temassız ödemelere gösterilen ilgi ve güven giderek artıyor. Güvenli olmasının yanı sıra kullanıcılara hijyenik bir ödeme deneyimi sunan temassız ödemeler, günlük hayatın vazgeçilmez bir parçası haline geliyor.Kartlar ve mobil cihazlar üzerinden hiçbir temas gerektirmeden ödeme yapmaya imkan sunan temassız ödemelerde şifresiz işlem limiti 350 TL'ye çıkartıldı. Temassız ödemeler 350 TL'ye kadar şifresiz, bu tutar üzerindeki işlemler ise temassız ve şifreli olarak yapılacak" ifadelerini kullandı.

Akbank'tan Son Dakika Limit Değişikliği Kararı

Akbank, temassız işlemler için yaptığı limit değişikliğini müşterilerine SMS ile bildirdi. Akbank'tan müşterilerine gönderilen bilgilendirme mesajında, QR ve Temassız ödemelerde üst limitin güncellendiği, yeni limitin 350 TL olduğu açıklandı.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@