Akbank'ın konut kredisinde sunduğu güncel fırsat dikkat çekiyor. 120 ay vadeli kredide 1,99'dan başlayan faiz oranları da sunuluyor. Ev sahibi olacaklar bu kredi paketini değerlendirebilir. Konut kredisi başvuru şartları da açıklandı.

Akbank'ın güncel konut kredisi kampanyası dikkat çekti. Ev sahibi olmak isteyenlere kredi fırsatı sunan Akbank, 1,99 faiz oranlı kredi için 120 ay vadeye kadar seçenek sunacak. Ödeme planınızı buna göre yapabileceksiniz.

Akbank Ev Sahibi Yapıyor!

Akbank, 300 bin TL'lik konut kredisi için şartlarını açıkladı. Vade sayısına göre hem faiz oranı hem de taksit ödemeleriniz değişecek. 24 ay vadede müşterilere 1,99 faiz oranı sunulurken, 60 ayda 2,03 faiz oranı ve 120 ayda 2,05 faiz oranı sunulmaktadır. Kredi seçenekleriyle birlikte başvuru yapılması halinde kredi notunuza göre bir değerlendirme yapılacaktır
Akbank kredi hesaplama tablosu paylaşılmıştır. Aşağıdaki tabloyu inceleyerek sizler de fikir sahibi olabilirsiniz. Öte yandan başvuru işlemleri için yapılması gerekenlerden de söz edilecektir.

akbankkonutkredisitablo

TBMM Onay verdi: 10 bin TL kredi başvurusu başladı! EMEKLİLER alacak! TBMM Onay verdi: 10 bin TL kredi başvurusu başladı! EMEKLİLER alacak!

Akbank Konut Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bankadan ev satın almak için kredi çekmek için banka şubesine giderek görüşme gerçekleştirebilirsiniz. Size en yakın Akbank şubesi bu konuda sizlere gerekli bilgiyi verecektir. Üstelik kredinizi sorunsuz şekilde çekebilmek için şube ile iletişime geçmeniz öneriliyor.

akbank--1 (2)-1