Son dakika ödeme bilgisi geldi. 50.000 TL ödeme almak için 5 gün yeterli oluyor. 11 haneli T.C kimlik numaranız ile başvuru yapmanız halinde bu fırsattan yararlanabilirsiniz.

11 haneli T.C kimlik numarası üzerinden ödeme geliyor. Akbank banka hesabı olan herkese ödeme müjdesini duyurdu. Tüm banka müşterileri harekete geçti. 5 gün içerisinde 50.000 TL kredi kampanyasından yararlanabilirsiniz. Şubeye Gitmeden Kredi Ödemesi Akbank'ta banka hesabı olan müşterilerine 50.000 TL kredi desteği oluşturuldu.

Bireysel ihtiyaçlarınız için kullanabileceğiniz ve acil durumlarda anında ödeme alabileceğiniz Akbank ihtiyaç kredisi almak isteyenlere müjdeyi verdi. Bankadan açıklanan kredi kampanyasına katılım için başvuru koşullarını yerine getirmeniz halinde ödemeniz yatacak. Cep telefonlarınızın mesaj bölümünden başvurularınızı gerçekleştirebileceğiniz gibi bankanın mobil uygulaması ile de banka şubesine kadar gitmeye gerek kalmadan hızlı bir şekilde ödeme alabilirsiniz.

3 Ay Erteleme İmkanı…

Akbank müşterilerine 50.000 TL'ye kadar bireysel kredi kampanyası 3 ay ertelemeli olarak veriliyor. Nakit kredi kullanacak olan tüm vatandaşlara kredi ödemeleri için fırsat oluşturuldu. Akbank'tan 11 haneli T.C kimlik numarasını yazıp 44-25'e göndermeleri halinde bu ödeme yatıyor. Bireysel kredi başvurularını gerçekleştirenler anında ödeme alabiliyorlar. Akbank ihtiyaç kredisi kullanacak olanlar ağustos ayı sonuna kadar 50.000 TL kredi kampanyasından yararlanabilirler. Düşük faiz oranları ve ödeme kolaylığı ile bu kampanya oluşturuldu.

SSK, Bağkur'lu emekliyi sevindirecek gelişme! SON DAKİKA maaşlara yeni düzenleme geliyor SSK, Bağkur'lu emekliyi sevindirecek gelişme! SON DAKİKA maaşlara yeni düzenleme geliyor

Akbank Direkt İle Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Akbank müşterileri bankanın mobil uygulaması üzerinden kredi başvuru işlemlerini gerçekleştirebilirler. Kredi imkânından faydalanmanız için Akbank direkt uygulamasını açın. Mobil uygulama üzerinden ihtiyaç kredisi kampanyasından düşük faizli şekilde yararlanın. Kampanya kapsamında 5 gün içinde başvuru yapan herkes 50.000 TL destekten yararlanabilecek.