Akbank'tan Vatandaşa Kredi Müjdesi! Sizde Başvurun İhtiyaçlarınızı Ertelemeyin

Akbank anında hesabınıza yatırılacak 50.000 TL kredi fırsatı sunacağını belirtti. Giyim, kırtasiye, ofis malzemeleri gibi her türlü alışveriş için nakit ihtiyacı ortaya çıkıyor.

Ekonomi 07.09.2021 - 15:06 07.09.2021 - 15:07 Berkay Keskin

Vatandaşlar nakit ihtiyacıyla karşı karşıya kaldığında bankalara müracaat ediyor. Bankalar bazı koşulları sağlayan müşterilere kredi fırsatı sunuyor. Uygun faiz oranı ve vade süresiyle kredi sunan bankalar özellikle pandemi döneminde vatandaşın yanında olmaya tüm hızıyla devam ediyor.

Akbank yeni bir kampanyaya daha imza attı. Nakit ihtiyacı bulunan ve ekonomik olarak zorluklar yaşayan vatandaşlara 50.000 TL kredi fırsatı sunacağını duyurdu. Uygun faiz oranları ve vade süreleri ile kredi kampanyaları düzenleyen Akbank bu kredi kampanyasına yönelik ayrıntıları da duyurdu. Acil nakit ihtiyacınız olduğunda Akbank 5 dakika içinde başvurarak onay alabileceğiniz, uygun faiz oranı ve vade fırsatlarıyla Cebimde Kredi'yi sunmaktadır.

Akbank Cebimde Kredi Fırsatı

Akbank Cebimde Kredi'ye cep telefonu aracılığıyla başvuru yapabilir ve 5 dakika içerisinde kullanmaya başlayabilirsiniz. Onay alan kredinizi kullanabilmek için kimliğiniz dışında herhangi bir evrak ya da kefil talep edilmemektedir. Cebimde Kredi'ye başvuru yapmak için cep telefonunuzdan KREDİM yazarak T.C. Kimlik Numaranızı 3280'e göndermeniz yeterlidir. Başvurunuz değerlendirilmeye alınır ve ardından 5 dakika içerisinde size değerlendirme sonucu iletilir.

Onay alan kredi için tutar ve vade bilgileri cep telefonunuza kısa mesaj ile iletilecektir. Ön onayı verilen kredi, kullanıcı bulunması durumunda internet bankacılığı üzerinden, hafta sonu da dahil olmak üzere 09.00 - 21.00 saatleri içerisinde kullanılabilmektedir. Kredi tutarı masraflar alındıktan sonra Akbank hesabınıza yatırılmaktadır. İnternet bankacılığınız bulunmuyorsa en yakın Akbank şubesine müracaat ederek kimliğinizle ön onayı verilen krediyi çekmeniz mümkündür.

Akbank Cebimde Kredi Fırsatından Faydalanmak İçin Koşullar

Akbank, 50.000 TL'ye kadar %2.50 faiz ve 36 aya varan vade süreleri ile anında kredi kullanma fırsatı sunmaktadır. Başvuru sahibinden, kullanılan kredi tutarının %0,7 oranında kredi tahsis ücreti talep edilmektedir. Buna ilave olarak kredi tutarına ve kullanıcının yaşına bağlı da değişkenlik gösterebilen sigorta primi istenmektedir. Bu sigorta primi 35 yaş baz alındığında 12.000 TL için 12 ay vadede 95 TL, 24 ay vadede 150 TL, 36 ay vadedeise 195 TL olarak belirlenmiştir.

Geri Ödeme Planı Nasıl?

Uygun vade fırsatları ve faiz oranı ile kullandığınız Akbank Cebimde Kredi'nin geri ödemeleri de size kolaylık sağlıyor. Akbank %2,50 faiz oranı ile 10.000 TL'lik kredi çekmeniz durumunda 12 ay vadede toplam geri ödeme tutarı 40.000 TL aylık taksitler 1.100 TL, 24 ay vadede ise toplam ödenecek tutar 39.490 TL ve aylık taksit tutarı 800 TL olarak gelişiyor. Vatandaşlar Akbank'ın duyurduğu yeni kredi kampanyasına yönelik ayrıntıları merak ediyor. Detaylı bilgiye Akbank müşteri hizmetleri ya da şubeleri üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@