Akbank'tan Yeni ve Son 0.69 Faizle Özür Kredisi! Ay Sonuna Kadar Başvuru Yapabilirsini

Türkiye'nin önde gelen özel bankalarından Akbank, geçtiğimiz günlerde sunucularında yaşanan sıkıntı nedeniyle müşterilerine hizmet verememişti.

Ekonomi 22.08.2021 - 09:17 22.08.2021 - 09:17 Berkay Keskin

Neredeyse 1 haftayı bulunan teknik sıkıntı nedeniyle Akbank'ın ne banka şubelerinden ne de ATM'lerinden ve de internet bankacılığı uygulamasından hizmet alınamamıştı. Çok büyük bir erişim sıkıntısıyla karşı karşıya kalan Akbank, müşterilerinden özür mahiyetinde yeni kredi paketini duyurdu! Özür olarak daha önce pek çok kampanyaya imza atan Akbank'tan yeni ve son "Özür Kredisi" duyuruldu! Akbank, 0.69 faiz oranıyla yeni düşük faizli kredi paketleriyle müşterilerinin gönlünü kazanacak! Başvurular başladı ve son tarih 31 Ağustos! Ay sonuna dek başvurabileceğiniz Akbank yeni özür kredisinin tüm detaylarını bu haberimizde sizler için hazırladık...

Kısa bir süre önce sunucularında (server) meydana gelen teknik bir arızadan dolayı yaklaşık 1 hafta boyunca hizmet veremeyen ve bu süreçte müşterilerinden büyük tepki toplayan Akbank, yeni Özür Kredisini duyurdu! Daha önce de özür mahiyetinde pek çok kampanyaya imza atan Akbank, müşterilerini memnun edecek yeni kredi paketlerini hayata geçirdi. Bilindiği üzere kısa bir süre önce yaşanan teknik problemlerden kaynaklı, ne ATM ne internet ve mobil bankacılık uygulamaları çalışan Akbank, bu süreçte milyonlarca müşterisine hiçbir hizmet sunamamıştı. ATM'den para dahi çekemeyen Akbank müşterileri, Akbank'a tepki göstermişti. Şimdi Akbank tarafından yapılan açıklamayla milyonlarca müşterinin yararlanabileceği, 0.69 faiz oranlı yeni ihtiyaç kredilerinin hayata geçirildiği belirtildi. Akbank'tan 50.000 TL'ye kadar 0.69 faizle ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. Ancak söz konusu özür kredisinden yararlanabilmek için bir takım şartlar bulunuyor. 

AKBANK'TAN 0.69 FAİZLİ YENİ ÖZÜR KREDİSİ! 

Akbank, yaşanan sıkıntı nedeniyle hizmet veremediği günler için özür mahiyetinde yeni kredi paketini duyurdu! Akbank'ın yeni ve son özür kredisi ile 50.000 TL'ye kadar nakit ihtiyaçlarınızı, sadece 0.69 faiz oranıyla giderebileceksiniz. Akbank'tan 50.000 TL krediyi düşük faizle kullanabilmek için bir takım şartları taşımanız gerekiyor. Öncelikle kredi notunuzun 1000'in üzerinde olması, kredi sicilinizin bozuk olmaması ve bankalar tarafından kara liste olarak tabir edilen listeye alınmamış olmanız gerekmektedir. Bu şartları taşımayan müşterilerin yapacakları kredi başvuruları reddedilecek yahut daha yüksek faizli kredi seçenekleri sunulacaktır.

AKBANK'IN YENİ ÖZÜR KREDİSİNE SON BAŞVURU 31 AĞUSTOS! SAKIN KAÇIRMAYIN

Akbank'ın yeni ve son özür kredisi (ihtiyaç kredisi) için son başvuru tarihi 31 Ağustos 2021 olarak açıklandı. Akbank'tan 50.000 TL üst limitle, 0.69 faiz oranı ve 48 aya kadar vade seçeneğiyle kredi kullanmak isteyen vatandaşlar 31 Ağustos 2021 son başvuru tarihine dek başvuru yapmak zorundalar. Bu tarihten sonra söz konusu avantajlı krediden yararlanmak mümkün olmayacaktır. Şartları taşıyıp kredi başvurusunda bulunanların banka hesaplarına onay ile birlikte anında 50.000 TL ödenecektir. 

AKBANK 50000 TL ÖZÜR KREDİSİ BAŞVURU NASIL YAPILIR?

Akbank Özür kredisine başvuru birçok şekilde yapılabilmektedir. Özellikle pandemi sürecinde Akbank şubelerine uğramadan direkt olarak kredi başvurusu yapabilmeniz mümkün! Yenilikçi çözümleri ön plana alan Akbank, online olarak kredi başvurusu yapmanıza olanak sağlamaktadır. Bu çerçevede Akbank Direkt uygulaması üzerinden anında ve kolayca kredi başvurusu yapabilirsiniz. Akbank Direkt üzerinden kredi başvurusu yapabilmek için Akbank müşterisi olmanız gerekmektedir. Akbank Direkt ve Akbank internet bankacılığı üzerinden, şubeye dahi gitmeden kolayca kredi başvurunuzu yapabilir, başvuru sürecini takip edebilir ve başvurunuz onaylandığında, Akbank vadesiz TL hesabınıza 50.000 TL anında çekim yapabilirsiniz.

Akbank müşterisi değilseniz veyahut Akbank müşterisi olup detaylı bilgi alarak Akbank Özür kredisine başvuru yapmak istiyorsanız doğrudan Akbank şubelerine müracaat ederek 50.000 TL'ye kadar 0,69 faizli kredi paketinden yararlanabilir, başvurularınızı Akbank şubelerinde müşteri temsilcileri marifetiyle kolayca yapabilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@